Google kuulutas välja puutetundliku ekraaniga ja kõrgeima eraldusvõimega Chromebook Pixeli

Google kuulutas välja puutetundliku ekraaniga ja kõrgeima eraldusvõimega Chromebook Pixeli

Chromebooki piksel

Pärast WSJ-s levinud uusi kuulujutte otsustas Google avaldada ametliku teabe Chromebook Pixeli – 12,85-tollise sĂĽlearvuti – kohta, mis oli varustatud Chrome OS-iga ja töötas täielikult pilves.

Erinevalt teiste tootjate väljalastud seadmetest kuvab Chromebook Pixel esmaklassilist riistvara, esitades ekraani eraldusvõimega 25601700 (4,3 miljonit pikslit), kuvasuhtega (kuvasuhe) 3: 2, Intel Core i5 protsessoriga ja 1 terabaidise tasuta salvestusruumiga Google'is Sõida kolm aastat.

TechCrunchi andmetel on pikslite tihedus 239 pikslit tolli kohta. "Veidi suurem kui 220 pikslit MacBook Pro koos Retina ekraaniga, nii et Google märgib uhkusega, et selle sülearvuti pikslitihedus on kõigi sülearvutite ekraanide suurim," avaldab ajaveeb.

Lisaks on Pixelil puutetundlik ekraan (0,55mm Gorilla klaasikihiga, mis visatakse otse ekraanile) ja taustvalgustusega klaviatuur. Google ei ütle, milline ettevõte vastutab seadmete ehitamise ja kokkupanemise eest.

"On mitmeid kasutajaid, kes on tõeliselt pühendunud täielikult pilves elamisele ja Google soovib ehitada neile ideaalse sülearvuti," ütles Google'i asepresident Sundar Pichai San Francisco pressikonverentsil.

Ainult WiFi ja 32 GB kohalikku salvestusruumi sisaldav Chromebook Pixel maksab 1299,00 dollarit. Neile, kes eelistavad 4G LTE ja 64 GB ĂĽhenduvust, on sĂĽlearvuti hind 1 449,00 dollarit. Tellimusi saab teha Google Play (USA-s) ja Best Buy-poodide kaudu.