Google lekitas Android 11 beetaversiooni, kontrollige uudiseid

Üllatatuna jääb ühe lekke taga ikkagi Google. Kui Google tühistas 3. juunil Android 11 ametliku esitluse, siis mitmed nutitelefonid said Pixels teadaolevalt Android 11 uue versiooni beetaversioonina.

Pixeli õnnelike omanike seas saatsid mõned ekraanipildid saidi ajakirjanik Mishaal Rahmanile XDA arendaja, mis jagab pealkirju Twitteris teemade kaudu.

Algselt 12. mail planeeritud ja seejärel edasi lĂĽkatud 3. juunile, enne kui see Ameerika Ăśhendriikide praeguse sotsiaalse kliima tõttu tĂĽhistati, lekkis Android 11 esitlus (build RPB1.200504) .018), nagu tavaliselt juhtub Google’i toodetega, näiteks Pixel 4a teadsime kõike ammu enne käivitamist.

Seerias säutsude poolt XDA, näeme, et uudised pole transtsendentaalsed. Samuti peaksime arvestama, et see beetaversioon ei näi olevat lõplik versioon, mille Google kavatseb sel nädalal esitada.

“EnergiamenĂĽĂĽ” ĂĽhendatud kodu juhtimiseks

See on Android 11 jaoks suur uudis. Menüü „Power” aktiveeritakse, hoides süüteluppu all. Peale toitevalikute (sisse, välja jne) on see menüü teie nutitelefoni tõeline juhtimiskeskus.

Menüü Power haldab kõiki registreeritud kaarte (kontaktivabad maksed Google Payst). Samuti ühendab see nutitelefoniga ühendatud objektide juhtimiseks kõik vidinad / otseteed. Ühendatud kodu ja IoT näivad olevat selle Google Android 11 operatsioonisüsteemi põhipunktid.

XDA Android 11 / © Twitter @MishaalRahman

Rakenduse soovitused teie doki jaoks

Meile meeldib surve, mida tootjad meile avaldasid, et sundida meid oma kodust rakendust kasutama, eks? Android 11-ga saab Google “soovitada” rakendusi dokki panemiseks (avaekraani allosas). Kui teie dokk pole täis, valib Android 11 mõne korraga installimiseks mõned.

See valik keelatakse ja õnneks piirdub see praegu Pixeli nutitelefonide turule toomisega.

Multimeediapleier

Ăśks Android 11 beetaarendajate valik võimaldab teil aktiveerida videote ja muusika jaoks uue multimeediumjuhtimise, mida nimetatakse “meedia taastamiseks” või “multimeedia taastamiseks”, mis tõlgib sõna otseses mõttes.

Eelkõige on see uus vidin, mis integreerub teatiste levitamise kiirseadistustega ja mis võimaldab teil taustal multimeediumisisu taasesitust juhtida.

XDA21 PAKKUMINE – ASENE MINA! / © Twitter @MishaalRahman

Uus animatsioon ja visuaalsed valikud

Android 11 katab ilmselgelt terve rea visuaalseid võimalusi. Üks kuulsamaid on uus mullide teatiste animeeritud sari. Mishaal Rahmani tehtud ekraanipilt näitab, kuidas saame seda seadete kaudu aktiveerida.

Teine võimalus teatiste kuvamiseks rippmenüü sirvimise asemel. Android 11 sisaldab ka kohandatavaid žeste, et need märguanded ilmuksid mullidena.

Viimane detail, mis väärib tähelepanu, pakub Android 11 rakenduse ikoonide jaoks kolme uut kujundust: IconShapeVessel, IconShapeTaperedRect ja IconShapePebble.

tööala

Android 11 / © Xda-arendaja

Oluline on oodata Google’i ametlikku väljaannet, et käsitleda kõiki Android 11 beetaversiooni uusi funktsioone. DP4 (Developer Preview) versioon on juba funktsiooniderikas ja see avalikus beetaversioonis, mis on lekkinud, ei vasta täielikult lõplikule versioonile, mille Google kavatseb käivitada (nimi – ikoonikujunduse nimed ei näi lõppevat näiteks isegi beetaversiooni puhul).

Ă–elge meile kommentaarides, mida te arvate?