contador gratis Saltar al contenido

Google lõi jõulumängudega interaktiivse veebisaidi Vila do Papai Noel Tootlikkus

Google lõi jõulumängudega interaktiivse veebisaidi Vila do Papai Noel Tootlikkus

Google käivitas eelmisel nädalal animeeritud veebisaidi Vila do Papai Noel, mis näitab, mida Velhinho pomm tegi 2019. aasta jõulude ettevalmistamise ajal. Portaal pakub lastele interaktiivseid mänge, mänge ja joonistusriistu, kasutades jõuluelementidest koosnevat loogilist liidest. Kohal on päkapikud, hirved, puud ja lumememmid. See toiming on integreeritud ka programmiga Google Assistant, Google Earth ja otsingumootori mobiiliversiooniga.

Küla julgustab lapsi kogu detsembri jooksul jõuluvanaga liituma, et aidata teda jõulude ettevalmistamisel ja päkapikkudega mänguasjade valmistamisel. Kasutajad saavad külas külastada saidi santatracker.google.com kaudu. Iga päev kuni jõulude saabumiseni käivitatakse uusi atraktsioone. Siiski on saadaval üle 20 mängu.

Google lõi 2019. aasta jõulude ajal lastele mõeldud atraktsioonidega portaali Vila do Plo Norte. Foto: Divulgao / GoogleGoogle lõi 2019. aasta jõulude ajal lastele mõeldud atraktsioonidega portaali Vila do Plo Norte. Foto: Divulgao / Google

Google lõi 2019. aasta jõulude ajal lastele mõeldud atraktsioonidega portaali Vila do Plo Norte. Foto: Divulgao / Google

Platvormilt leitud atraktsioonide hulgas on animeeritud haldjate loojaid, jõuluvanaga selfie-masinaid, mänge, mis õpetavad programmeerimist haldjate liikumisega lumes, tantsutunde ja paljusid muid jõulutraditsioone kaasavaid mänge, näiteks kingituse rongile panemist. Villa juurde pääsedes peavad kasutajad lisavõimaluste nägemiseks kerima allapoole või avama menüü kaartideks jagatud mängu nägemiseks.

Perekesksed giidid võimaldavad juurdepääsu mitmesugustele vaatamisväärsustele, näiteks loetelu eri riikides tähistatavatest pühadetraditsioonidest, tõlk, kes õpetab teile soovida paljudes keeltes häid jõule, interaktiivset jõulumeeleolu muuseumi ja jõuluvana nalju.

Google'i Põhja-Plo külas on mitu interaktiivset fotomängu: Reproduo / GoogleGoogle'i Põhja-Plo külas on mitu interaktiivset fotomängu: Reproduo / Google

Google'i Põhja-Plo külas on mitu interaktiivset fotomängu: Reproduo / Google

See tegevus edendab ka integratsiooni Google Earthiga, pakkudes teadmisi jõulude ja toidutraditsioonide kohta kogu maailmas. Mobiiltelefonil on teil käskude abil võimalik Google'i abilise abil Villas uut teada saada Olgu, Google, mis on Põhja-Plos uut?. Samuti on võimalik jõulude GIF-e saata mobiiliotsingumootori kaudu otse rakenduse Google Images kaudu.

Vila do Plo Norte, Google'i jõuluvaatlus, on integreeritud rakendusega Google Earth Photos: Divulgao / GoogleVila do Plo Norte, Google'i jõuluvaatlus, on integreeritud rakendusega Google Earth Photos: Divulgao / Google

Vila do Plo Norte, Google'i jõuluvaatlus, on integreeritud rakendusega Google Earth Photos: Divulgao / Google

Teade Vila do Papai Noeli turuletuleku kohta avaldati Google'i ajaveebis – ruumis, mida kasutati jõuluvana ametliku ülemaailmse saatepartnerina. Google'i sotsiaalvõrgustikus näitab väljamõeldud telesaade, mille nimi on Plo Norte ringhäälingukanal, uudiseid ka uudiste vormingus koos ankuranimatsiooniga, mis kuvab uudiseid ja juhib otseülekandeid.

Google'i pranks: vaadake 7 nippi ja mängu, mis on peidetud otsingumootorites

Google'i pranks: vaadake 7 nippi ja mängu, mis on peidetud otsingumootorites