Veast Google'ile teatamine võib tuua sisse 20 000 dollarit

Google loob veebipõhise tahvelarvutipoe

Google valmistub virtuaalse tahvelarvutipoe käivitamiseks, mis on täna rahvusvahelise ajakirjanduse edenemine, lisades, et loodetakse ka seda, et uurimishiiglane kasutab võimalust oma tahvelarvuti esitlemiseks.

Selliste meediumide nagu Wall Street Journal andmetel loodi uus veebileht ettevõtte partneritootjate, näiteks Samsungi seadmete mĂĽĂĽmiseks, mis oli aasta lõpuks kavandatud uue Android-tahvelarvuti – mobiilse operatsioonisĂĽsteemi – turule toomiseks. reklaamib Google.

Sama allikas viitab platvormile kui kauplusele, kus Google hakkab turustama tahvelarvutit, mille peaks turule tooma “oma nimel”.

Väärib märkimist, et poodides Google’i kaubamärgiga tahvelarvutite tabamise tõenäosus on virtuaalset tindivoogu jooksnud juba umbes kaks aastat, kuid kuulujutud on viimastel päevadel järjest suurenenud. Võib-olla pole tuleta suitsu, kuid fakt on see, et ettevõte ei ole antud juhul ega eelseisva poe kohta mingit kinnitust teinud.

Seekord ĂĽtlevad allikad, et ettevõte lansseerib oma esimese tahvelarvuti niipea, kui suudab lõpule viia Motorola Mobility omandamise, mis on praegu vaid Hiina reguleerivate asutuste heakskiit – ja et ettevõte loodab selle aasta jooksul sulgeda.

Kui hiiglase väidetavad kavatsused seoses veebipoe loomisega leiavad kinnitust, tuleb ka meeles pidada, et see pole Google’i esimene katse luua oma mĂĽĂĽgikanal, kasutades Internetti.

Esimesel korral panused ei töötanud. Ettevõte lõi veebisaidi Nexus One turustamiseks 2010. aasta jaanuaris, kuid lõpuks loobus ja sulges kauplused paar kuud hiljem, kusjuures seadmete turustamisel pidid mobiilsideoperaatorid selles kindlad olema.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes