Google Play Store

Google lõpetab märguannete kuvamise iga kord, kui rakendust Play poes värskendatakse

Igal aastal värskendatakse Google Play poe rakendust, mis tähendab, et kui teie Android-nutitelefoni on installitud palju rakendusi, saate alati ka palju märguandeid, kui see juhtub. Kuid see muutub tulevikus.

Selle teabe andis AndroidPolice’i Google’i pressiesindaja pärast võimaliku veaolukorra teatamist selle aasta alguses, pärast seda, kui mõned Interneti-kasutajad kaebasid, et lõpetasid 2019. aasta novembris teadete saamise. Sellest ajast alates on rohkem kasutajaid jaganud sama probleemi platvormidel nagu Reddit. ja OnePlusi foorum. Isegi siis pole konkreetset kuupäeva veel avaldatud.

Näiteks näete selles gifis, et kui puudutate Google Fi-s nuppu „Värskenda”, annab Play pood märku, et rakendust värskendatakse, kuid pärast seda ei ole värskenduse lõppemist kinnitavat teadet.

Google Play pood Google Play pood Google Play poes pole teateid lõpetatud värskenduste kohta

Rakenduse värskendamisel on teil lisaks rakenduse turvalisuse ja stabiilsuse suurendamisele juurdepääs uusimatele funktsioonidele. Google Play pood annab teile võimaluse värskendada oma Android-seadmesse alla laaditud ja installitud rakendusi eraldi või automaatselt.

2018. aastal alustas Google Jaapanis punktiplaani, kuid 2019. aastal käivitas USA-s uue, mis võimaldaks neil rakenduste ja mängude abil punkte teenida. Programmi võimalikust laienemisest Euroopasse või täpsemalt Portugali pole siiani mingeid uudiseid, kuid programmi üleviimine Jaapanist USA-sse näitab hästi, et see võib juhtuda.