Google lubab uue põlvkonna Chromecasti “uuendada”

Google’i sõnul on Chromecast maailma edukaima ettevõtte riistvara. Taskukohase hinna ja kasutajate jaoks atraktiivsete võimalustega on see lõpuks selles segmendis viidavaks saanud, mistõttu kavatseb “Montain View Giant” järgmisel kuul tootele suurepärase värskenduse välja tuua.

Läbi a teema Redditis meil on ligipääs sellele, mis tulemas on uus Chromecasti kasutusjuhend, meil on mõned kirjeldused ja pildid, mis aitavad meil mõista, kuidas uus mudel töötab.

Google'i abimees

Chromecasti funktsionaalsus peaks jääma samaks, selle kasutamiseks on vaja ainult HDMI- ja USB-ühendust, kuid suur uudsus on kaasaskantav kaugjuhtimispult, mis võimaldab teil sirvida sisu nagu Android TV Boxis ja kasutada käske uurimiseks ja tegemiseks mõned tegevused.

Uus Chromecast

Selle uue ettepanekuga peaks Chromecast olema veelgi atraktiivsem neile, kes ei soovi osta täielikku teleriboksi või ei soovi osta SmartTV-d.

Vaadake pakendivälist pakkimist ja testisime kanali Chromecast 2.0-ga:

Kui leitud kasutusjuhend on täiesti õige, on uus Chromecast eelmisest versioonist võimsam, see sisaldab Amlogic S905X SoC protsessorit, 2 GB RAM-i ja 8 GB sisemälu.

Hinnaindikaatorit veel pole, kuid eeldatavasti püsib see turule eelmise Chromecasti mudeliga selle turule toomise hooajal, mis käivitatakse järgmise aasta mais.

Järgmine!