Google lubab vastutustingimusi lihtsustada. Ja soovite, et kasutajad seda loeksid

Google’i vastutustingimusi on lihtsam lugeda. Ettevõte muudab oma praegust lepinguõigust 31. märtsil, et eemaldada osa saladusest, milles praegune tekst on seotud.

Tehnikahiiglane tunnistab, et dokumendid kirjutatakse endiselt väga keerulises keeles ja seetõttu on püütud seda lihtsustada. Seekord kasutab ettevõte definitsioone ja linke dokumendi hõlpsamaks mõistmiseks.

Lisaks neile erilistele pingutustele lubab Google hakata paremini suhtlema, nii et paljud terminites märgitud terminid ja perioodid selgeks saavad. Lisaks lubab ettevõte olla ennetavam suhtlemisel ettevõtteteenustega kasutussuhete tingimuste ja oluliste kuupäevade muudatustega, nii et ettevõte kasutab teavitussüsteemi avalikkuse teavitamiseks toimuvatest muudatustest. sätetes.

Need esimesed muudatused hõlmavad Chrome’i, Chrome OS-i ja Google Drive’i.

Selle muudatusettepaneku eesmärk on suurendada nende inimeste arvu, kes tegelikult loevad aktsepteeritud kasutustingimusi, seega põhjuseid, miks pakutavate teenuste kasutamise lepinguid muudetakse – alati (ja millal) need toimuvad.

See samm ei vii neid, kes kritiseeriksid ettevõtte privaatsuspoliitika valikut, kuid ettevõte loodab need läbipaistvamaks muuta.