Google Maps aitab kasutajaid COVID-19 kriisi ajal

Google Mapsi uusim versioon Androidile ja iOS-ile toob teile mitu uut funktsiooni, mis aitavad teil olulist teavet hõlpsasti leida, kui peate kodust, autost või ühistranspordist lahkuma.

Väärib märkimist, et ametivõimude suunised peavad pandeemia perioodidel jääma sotsiaalsesse isolatsiooni.

Olulise teabe teatis

Nüüdsest, kui kasutaja otsib juhiseid marsruudil, mille karantiin võib olla piiratud, kuvab Maps olulisi märguandeid, nii et olete valmis.

Hoiatused põhinevad ajakohasel teabel kohalikult liiklusosakonnalt – ja võivad näiteks osutada transporditeenustele, mille levik on piiratud kohaliku omavalitsuse soovituste tõttu, või jaamadele ja marsruutidele, kus maskide kasutamine on kohustuslik – Brasiilias on osades linnades juba kehtestatud kohustusliku maski kasutamise eeskirjad. kõik avalikud kohad.

Liiklusmärguanded käivitatakse Argentinas, Austraalias, Belgias, Brasiilias, Colombias, Prantsusmaal, Indias, Mehhikos, Hollandis, Hispaanias, Tais, Suurbritannias ja USA-s, kus meil on teavet kohalikelt liiklusagentuuridelt.

Teave ühistranspordis rahvahulga vältimiseks

Eelmisel aastal hakkas Google Maps pakkuma funktsiooni, mis tagab inimeste liikumise ühistranspordis. Kümnete miljonite panuste abil aitab see ennustus inimestel välja selgitada, kas bussi- või metrooliin võib olla täis.

Nüüd on veelgi lihtsam teha koostööd ühistranspordis inimeste arvu kohta käiva teabega, et teised kasutajad väldiksid täisjaamu või autosid.

Klõpsake lihtsalt marsruutidel, minge liiklusteabe juurde, kerige hinnangulise läbilaskevõime kontrollimiseks (kohtades, kus see funktsioon on saadaval) ja jagage oma kogemusi teiste aitamiseks.

Selle aasta veebruaris teatati uutest funktsioonidest, nagu temperatuur, ligipääsetavus ja ohutus ka ĂĽhistranspordis – samuti naistele mõeldud rongides linnades, kus seda teenust pakutakse.

Nüüd laiendatakse seda teavet kasutajatele kogu maailmas: neid marsruute ja teenuseid kasutanud inimeste jagatud andmeid on võimalik leida või postitada oma kaastööd otse ühistranspordiliinide kõrvalt.

Lisasime lisateavet juurdepääsetavuse kohta, et hõlbustada liikumispuudega reisijate või ratastooliga sõitjate elu. Uste, toolide, ratastoolide reguleeritavate peatamisnuppude ja muu kohta teabe leidmine või saatmine muutub lihtsamaks.

Alates tänasest on võimalik teada, millisel ajal on jaamad tavaliselt kõige rohkem täis, ja seda fakti arvestades reisi planeerida.

Sisestage lihtsalt jaama nimi Mapsi või klõpsake rongiaegade ja läbilaskevõime andmete kuvamiseks, kui need on saadaval, klõpsake peatustega punktidel.

Järgmise paari nädala jooksul hakatakse kogu seda teavet kuvama – seda koondavad ja anonĂĽĂĽmsed andmed kasutajatelt, kes on Google’is asukohaajaloo lubanud (pidage meeles, et see seade on vaikimisi välja lĂĽlitatud).

Kasutajate kaitsmiseks avaldatakse teave ainult siis, kui meil on privaatsusnõuete täitmiseks piisavalt andmeid.

Kui linnad ja riigid üle maailma kohanevad uue reaalsusega, on Google Maps pühendunud kõige olulisema ja kasulikuma teabe peopesale panemisele, nii et tunnete end turvaliselt oma kodust välja, kui see on lubatud.