Google Maps hankib marsruudi jagamisi; Uuendatakse ka Instagrami, Messengeri ja Telegrami

Teine Appartei poe ülipopulaarsete rakenduste kvartett saab oma viimases värskenduses häid uudiseid. Kas peaksime vaatama?

Google kaardid

Maailma lemmik kaarditeenus (vabandust, Apple) annab oma iOS-i rakendusele funktsiooni, mis on Androidis olnud alates eelmisest aastast: jagada marsruute, reise ja asukohti reaalajas oma kontaktidega.


Google Mapsi rakenduse ikoon - liiklus ja toit

Funktsioon töötab järgmiselt: Google Mapsis navigeerimise alustamisel (olgu siis jalgsi, autoga või jalgrattaga) laiendage lihtsalt alammenüüs olevaid valikuid ja puudutage valikut „Jaga reisi”.

Seejärel saate valida kontakti, kes saab lingi teie marsruudi jälgimiseks SMS-i, WhatsAppi, Facebook Messengeri või telegrammi kaudu. Nad näevad teie reaalajas asukohta, marsruuti ja eeldatavat saabumisaega; eesmärgi saavutamisel lõpeb aktsia automaatselt.

Jagage marsruuti iOS-i Google Mapsis

Sellele tööriistale juurdepääsemiseks värskendage lihtsalt Google Mapsi iOS-ile uusimat versiooni, mis on nĂĽĂĽd tasuta saadaval App Store’is.

Telegramm

Kõigi WhatsAppi mittemeeldivate inimeste lemmik messenger täiendab eelmisel kuul käivitatud suurt värskendust rakenduse pakutud elemendi tagastamisega: tugi õunakell.


Telegrammi Messengeri rakenduse ikoon

Kellade omanikele head uudised – ja kes teab, trend, et arendajad on taas huvi kantavate asjade vastu ĂĽles näidanud. Nii et loodame!

Telegram on tasuta saadaval App Store’is.

Facebook Messenger

Maailma suurima suhtlusvõrgustiku ametlik kuller võitis omakorda viimati F8 konverentsil välja kuulutatud dušipoe.


Messengeri rakenduse ikoon

Uuenduse abil on rakenduse liides palju puhtam, enamus vähemkasutatavaid funktsioone langevad menüüdesse ja nuppudesse väljaspool põhiekraani (kuigi ühtegi funktsiooni pole eemaldatud, Facebook garanteerib). Nüüd on ainult kolm vahelehte, mis on madalamad; suurema fondi ja suurema tühimikuga on keskkond palju rahulikum ja vähem segane.

Messenger 4.0-l on ka Dark Mode ja oma tööriistad vestluste veelgi sĂĽgavamaks isikupärastamiseks – saate kontaktidele määrata hĂĽĂĽdnimed, värvid ja emotikonid. See on juba kogu maailmas App Store’is välja antud ja jõuab kõigi kasutajateni järgmise paari nädala jooksul.

Facebook Messengeri saab tasuta alla laadida App Store’ist.

Instagram

Jätkates uudistega Facebooki toodete kohta, saab Instagram oma viimastes värskendustes ka huvitavaid uusi asju.

Nüüd saate ühendada rohkem sõpru. Instagram Directis saab videokõnes osaleda kuni kuus inimest. Lisateavet leiate siit.

Videokõne tööriist OtseĂĽlekanne toetab nĂĽĂĽd kuni kuus inimest Samaaegselt – varem oli videol korraga jututoas maksimaalselt neli kasutajat. Ăślejäänud toiming on sama, kusjuures kõik grupi liikmed on algatanud kõned ja kasutaja saab vestlusest nende lahkumiseks “lahkuda”. sööda kui nad veel rääkisid.

Lähitulevikus võib oodata rohkem uudiseid, kuid neid pole veel meiega. Nende hulgas uus viis visualiseerida sööma ja vahekaart Avasta (järgmisele postitusele liikumiseks võite lihtsalt ekraani puudutada, nagu Lugu); Samuti võime parooli taastamiseks ja ettevõtetele (kes saavad avaldada Lugu mõlemal platvormil üheaegselt).


Instagrami rakenduse ikoon

Instagram, nagu tavaliselt, on App Store’is tasuta saadaval.