Google Maps on 15-aastane, uue ilme ja ainulaadsete funktsioonidega Kaart ja asukoht

Google Maps on 15-aastane, uue ilme ja ainulaadsete funktsioonidega Kaart ja asukoht

Google Maps on sel laupäeval 15-aastane (8). Selle kuupäeva tähistamiseks ajakohastavad Androidi ja iPhone'i (iOS) rakendused disainilahendust ja kuulutavad välja mitmeid uusi funktsioone, mis on märtsis saadaval kõigile kasutajatele. Google'i kaardirakenduse asepresidendi Dane Glasgow sõnul sisaldavad uudised igapäevaste pendelrändajate jaoks uusi ikoone ja täiendusi. seda uuendamine see toob ka muudatusi, mis lihtsustavad teenuste või meelelahutuse otsimist.

LUGEGE: kunstnikud petavad Google Mapsi ja loovad võltsitud virtuaalse liikluse; aru saama

Ühistranspordi kasutajatele mõeldud ressursside hulgas hakkab Google Maps kuvama ka teavet konditsioneeri temperatuuri ja selle kohta, kas sõidukis on naissoost auto. Brasiilias laiendatakse linnaliinibusside sõiduplaanide teavet reaalajas 61 linnale, sealhulgas Recife, Salvador ja Macei.

Google Maps tähistab oma 15. sünnipäeva uue ilme ja ainulaadse foto: Divulgao / Google funktsioonigaGoogle Maps tähistab oma 15. sünnipäeva uue ilme ja ainulaadse foto: Divulgao / Google funktsiooniga

Google Maps tähistab oma 15. sünnipäeva uue ilme ja ainulaadse foto: Divulgao / Google funktsiooniga

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Google Mapsi uue versiooni peamine esiletõst on rakenduste korraldamine. Praegused kolm vahekaarti "Avasta", "Päevast päeva" ja "Teie jaoks" on viis: "Avastage", "Päevast päeva", "Salvestatud", "Kaastööd ja uudised". Traditsiooniline juhend "Avasta" pole muutunud ja pakub jätkuvalt üksikasju ja ülevaateid restoranide, poodide, muuseumide ja muude teenuste kohta.

"He a he", mis seni näitas avalikke marsruute kodust kontorisse, kontorist kolledžisse jne. eraldi alustage selle kuvamist samal kaardil. See vahekaart räägib teile liikluse värskendustest reaalajas ja võimaldab teil valida kõigi marsruutide jaoks parima marsruudi.

Google Mapsil on viis kaarti, et muuta fotode kasutajate elu lihtsamaks: Divulgao / Google

Google Mapsil on viis kaarti, et muuta fotode kasutajate elu lihtsamaks: Divulgao / Google

Jaotis "Salvos" täiustab funktsioone, mis on juba jaotises "Teie jaoks". Lisaks lemmikkohtade nimekirja koostamisele võimaldab see juhend korraldada ka järgmisi reisiplaane ja pääseda juurde restoranides tehtud broneeringutele. Jaotises "Kaastööd" on seda kohta võimalik hinnata. Lõpuks kuvatakse "Uudistes" sööt huvipunktidega, mida kureerivad ekspertide kogukond ja kohalikud toimetajad.

Ühistranspordi kasutajad saavad vaadata üksikasjalikku teavet sõidukite kohta rakenduses Google Maps Photos: Divulgao / Google

Ühistranspordi kasutajad saavad vaadata üksikasjalikku teavet sõidukite kohta rakenduses Google Maps Photos: Divulgao / Google

Ühistranspordi kasutajatel on juurdepääs teabele, mis ületab marsruuti, eeldatavat saabumisaega ja rongide, metroo või bussi eeldatavat jaotust, ressursid on Google Mapsis juba saadaval. Nüüd kuvab rakendus ka teiste reisijate jagatavaid andmeid, näiteks õhukonditsioneeri temperatuur, kas sõidukil on juurdepääsetavuse funktsioone, kas autos on ainult naised ja kas transportimine on ohutu.

Lisaks laiendatakse reaalajas teavet ühistranspordi sõiduplaanide kohta 61 Brasiilia linnale, sealhulgas Recife, Salvador, Guarulhos, Macei ja Aracaju. Rakendus pakub lisaks sõidukite väljumise ajakavale ja hilinemiste kohta ka üksikasju marsruutide ja marsruutide kohta (vt jutu lõpus täielikku nimekirja linnadest, mis saavad Google Transiti).

Otsevaade: liitreaalsusega funktsioonid pakuvad fotode: Divulgao / Google lihtsustatud visualiseerimist

Otsevaade: liitreaalsusega funktsioonid pakuvad fotode: Divulgao / Google lihtsustatud visualiseerimist

Parandeid on saanud ka reaalaja vaate funktsioon, mis kasutab liitreaalsust, et hõlpsamini näha marsruuti sihtkohta. Uues versioonis näitab Google Maps nüüd, kui kaugele ja millises suunas seda suunatakse. Mobiiltelefoni kaamerate tehtud piltide hiiglaslikke nooli kuvatakse igal sammul, kuid lihtsustatud visualiseerimisest saavad kasu kõik, kes peavad minema lühema tee.

Allpool on loetelu linnadest, mille Google Transit lisas:

 1. Recife ja suurlinnapiirkonnad
 2. Guarulhos
 3. Osasco
 4. Diadem
 5. Mogi das Cruzes
 6. Cotia
 7. Halb
 8. Barueri
 9. Caieiras
 10. Itaquaquecetuba
 11. Nii et Caetano do Sul
 12. Franco da Rocha
 13. Itapevi
 14. Cajamar
 15. Jandira
 16. Guararema
 17. Salvador
 18. Macei
 19. Aracaju
 20. Jõulud
 21. Parnamirim
 22. Mossor
 23. Braslia
 24. Juiz de Fora
 25. Alm Paraba
 26. Sorocaba
 27. HĂĽppa
 28. Jundia
 29. Jarinu
 30. Itatiba
 31. Jaguarina
 32. Lindia veed
 33. Itapira
 34. Niisiis, Carlos
 35. Ribeiro Preto
 36. Joogipurskkaevud
 37. Nii et Sebastio
 38. Ilhabela
 39. Jacare
 40. Meeleparandus
 41. Caruaru
 42. Juazeiro
 43. Petrolina
 44. Nii et Gonalo do Amarante
 45. Macap
 46. Vallutamisvõit
 47. Simes Filho
 48. Camaari
 49. Männipuit
 50. Volta Redonda
 51. uuesti saatmine
 52. Itaperuna
 53. Pellet
 54. Rio Grande
 55. Colatina
 56. Linhares
 57. Santa Rita
 58. Nova Iguau
 59. Nii et Joo da Barra
 60. Belford Roxo
 61. Niteri

Google Mapsil on ebaharilikud funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta

Google Mapsil on ebaharilikud funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsamaks muuta