Google Maps pakub nĂĽĂĽd linna uurimiseks loendit

Google Maps pakub nĂĽĂĽd linna uurimiseks loendit

Google teatas, et Google Maps pakub nüüd teavet teie lähedal asuvate kohtade kohta, pakkudes teavet ettevõtte kohta, ülevaateid ja kasutaja näpunäiteid.

"Selle veelgi erakordsemaks muutmiseks on rakenduses nüüd nimekiri, mis näitab parimaid kohti, kus näiteks caipirinhasid juua või näiteks trummipulki süüa," teatas ettevõte.

Loendi võivad luua Google Mapsi kasutajad või partnerid ning seda saab jagada või piirata. Samuti saate loendeid salvestada ja sisule juurde pääseda, kui soovite, ka võrguühenduseta. Kõik on saadaval rakenduse sees asuval vahekaardil Uurimine.

Üks esimesi partnereid oli nädala giid, kes pakkus "spetsiaalset maailmameistrivõistluste loetelu, kus on parimad kohad meistrivõistluste mängude jälgimiseks".

Neile, kes on asukohaajaloo lubanud, soovitab Google Maps restorane ja baare vastavalt teie eelistuste paremusjärjestusele ja on tõenäoline, et teile see asukoht meeldib.

Leidke linna parimad hamburgerid, proovige erinevaid roogasid ja seadke endale eesmärgid, see nimekiri näitab teile, milliseid kohti olete külastanud. Kasutage ära ja konkureeri oma sõpradega, et näha, kes teab linnas pitsast rohkem.

Samuti kuvatakse loendis soojad, hetkel kõige külastatavamad kohad, fotod, kirjeldused ja filtrid kategooriate kaupa, näiteks „lastele hea”, „odav” või sise- või välistingimustes ”, et saaksite leida õige koha Teie tänane meeleolu.

Eelistuste avaldamine rakenduses võimaldab ka rakendusel näidata kohta vastavalt teie soovidele.