Google Maps pakub nĂĽĂĽd linnaga tutvumiseks loendeid

Google teatab, et Google Mapsil on nüüd märge teie lähedal asuvatest kohtadest, kus on teave ettevõtte kohta, ülevaated ja kasutajate näpunäited.

“Selle veelgi erakordsemaks muutmiseks on rakendusel nĂĽĂĽd nimekiri, kus on näidatud parimad kohad näiteks caipirinhade joomiseks või trummipulkade söömiseks,” teatas ettevõte.

„Loendeid saavad luua Google Mapsi kasutajad või partnerid ning neid saab jagada või piirata. Samuti saate loendeid salvestada ja sisule juurde pääseda, kui soovite, ka võrguühenduseta. Kõik on saadaval rakenduse sirvimiskaardil.

Ăśks esimesi partnereid on nädala juhend, mis pakub “spetsiaalset nimekirja maailmameistrivõistlustest, kus on parimad kohad meistrivõistluste mängude vaatamiseks”.

Neile, kelle asukohaajalugu on lubatud, soovitab Google Maps restorane ja baare, lähtudes teie eelistuste paremusjärjestusest ja võimalustest, et see asukoht teile meeldib.

“Leidke linna parimad hamburgerid, proovige erinevaid kööke ja seadke endale eesmärke, see nimekiri näitab teile, millistes kohtades olete käinud. Naudi ja võistle oma sõpradega, et näha, kes linnas pitsast rohkem teab ”.

Selles loendis on näidatud ka kuumad asjad, praegused enim kĂĽlastatud kohad, fotod, kirjeldused ja filtrid kategooriate kaupa, näiteks “lastele hea”, “odav” või “sise- või välistingimustes”, et saaksite leida endale suurepäraseid kohti. sobib teile täna teie meeleolu.

Rakendusele oma eelistuste ütlemine võimaldab ka sellel ära märkida kohad, mis teile kõige rohkem meeldivad.