contador gratis Saltar al contenido

Google Maps tähistab 15-aastast aastat uute funktsioonide leidmisega – mobiil

Google Maps tähistab 15-aastast aastat uute funktsioonide leidmisega - mobiil

2005. aastal käivitatud Google Mapsi rakenduse eesmärk on aidata inimestel maailmas liikuda, asendades paberkaardid mobiiltelefonide arengut jälginud digitaalsete versioonidega. 15 aastat hiljem jätkab Google rakenduse täiustamist, öeldes, et rohkem kui miljard inimest on sellele maailma uurimiseks lootnud, nii et aastapäeva tähistamiseks esitleb ettevõte ümberkujundatud versiooni, millel on uued funktsioonid.

Täna ja paari järgmise päeva jooksul jõuavad nutitelefoni värskendused, millel kuvatakse viis peamist vahekaarti: Avasta, Reisimine, Salvestatud, Panusta ja Uuendused.

Valiku Avasta abil saate kiiresti leida läheduses asuvaid kohti lõuna- või külastuskoha jaoks koos kasutajateabe, analüüsi ja hinnetega, et uurida oma huvisid ükskõik kus. Edasi-tagasi reisimine võimaldab kindlaks teha kõige tõhusama marsruudi kas jalgsi või autoga, teavitades kasutajaid liiklusest, sihtkohtadesse saabumise aegadest ja soovitades alternatiivseid marsruute isegi siis, kui reisimisel on probleeme.

Seoses valikuga Salvestatud registreerivad kohad registreeritud kasutajad, sealhulgas restoranid või lihunikud. Google ütleb, et loendis on 6,5 miljardit kohta, nii et saate kavandada, mida järgmise reisi ajal külastada. Siin tuleb kasutusele valik Kaastöö, mis annab kasutajatele tööriista teabe jagamiseks oma lemmikkohtade või külastatud kohtade kohta. Võite kirjutada kirjeldusi, sealhulgas fotosid, kohtade ülevaateid, et aidata teistel uusi kohti leida.

Lõpuks on menüü Värskendamine omamoodi voog populaarsetes kohtades, samuti ekspertide või isegi väljaannete nõuanded. Seda sisu saab jagada kasutaja enda võrgus, kuid kahtluste selgitamiseks võite pöörduda ka otse ettevõtte poole.

Rakenduste arenguga sammu pidamiseks on Google muutnud ka oma ikoone, säilitades tihvtid aastaid ühise elemendina.