Google Maps tähistab 15 aastat uute funktsioonide leidmisega kohtade leidmiseks

2005. aastal käivitatud rakendus Google Maps oli loodud selleks, et aidata inimestel maailmas liikuda, asendades paberkaardid digitaalsete versioonidega, mis on jälginud mobiiltelefonide arengut. 15 aastat hiljem töötab Google rakenduse täiustamise nimel edasi, öeldes, et üle miljardi inimese on sellele maailma avastamiseks lootnud, nii et oma aastapäeva tähistamiseks esitab ettevõte uuendatud versiooni koos uute funktsioonidega.

Alates tänasest ja lähipäevil jõuab värskendus nutitelefonidesse, mida kuvatakse viie uue peamise vahekaardina: Avasta, Reisimine, Salvestatud, Kaastöö ja Uuendused.

Avastamisvõimalus võimaldab teil kiiresti leida lähedal asuvaid kohti lõunatamiseks või külastamiseks koos kasutajate teabe, analüüside ja hindedega, et uurida teie huvisid, olenemata teie asukohast. Edasi-tagasi sõitmine võimaldab teil määrata kõige tõhusama marsruudi kas jalgsi või autoga, teavitab kasutajaid liiklusest, saabumisaegadest sihtkohta ja soovitab isegi alternatiivseid marsruute, kui teel on probleeme.

Valiku Salvestatud osas registreeritakse kasutaja poolt märgitud kohad, sealhulgas restoranid või lihunikud. Google ütleb, et loetletud on 6,5 miljardit kohta, nii et saate planeerida, mida järgmisel reisil külastada. Ja siin tuleb sisse valik Contribute, mis annab kasutajatele tööriistad oma lemmik- või külastatud kohtade kohta teabe jagamiseks. Võite kirjutada kirjeldusi, sealhulgas fotosid, arvustusi kohtadest, aidates teistel uusi kohti avastada.

Lõpuks on menüü Värskendused omamoodi voog trendikate kohtade jaoks, samuti ekspertide ettepanekud või isegi väljaanded. Seda sisu saab jagada kasutajale kuuluvas võrgus, kuid kahtluste selgitamiseks võite pöörduda ka otse ettevõtte poole.

Rakenduse arenguga sammu pidamiseks on Google muutnud ka oma ikooni, hoides Pinsit aastate jooksul ĂĽhise elemendina.