contador gratis Saltar al contenido

Google Maps tähistab oma 15. juubelit uue ilme ja uute funktsioonidega

Google Maps tähistab oma 15. juubelit uue ilme ja uute funktsioonidega

Google Maps saab sel laupäeval 15-aastaseks (8). Kuupäeva tähistamiseks uuendas Androidi ja iPhone’i (iOS) rakendus oma disaini ja teatas uutest funktsioonidest, mis on märtsist saadaval kõigile kasutajatele. Google’i kaardirakenduse asepresidendi Dane Glasgow sõnul sisaldavad uudised uusi ikoone ja täiustusi igapäevastele pendeldajatele. SEE värskendus see toob kaasa ka muudatusi, mis muudavad teenuste või meelelahutuse leidmise lihtsamaks.

LOE: Artistid petavad Google Mapsi ja loovad võltsitud virtuaalset liiklust; aru saama

Ühistranspordi kasutajate ressursside hulgas hakkab Google Maps kuvama ka teavet kliimaseadmete temperatuuride kohta ja selle kohta, kas naise auto on sõidukis saadaval. Brasiilias laiendatakse reaalajas linnaliinibusside sõiduplaanide kohta teavet 61 linnale, sealhulgas Recife, Salvador ja Maceió.

Üks ühest Google Mapsist tähistab 15 aastat uue ilme ja uute funktsioonidega – Photos: Disclosure / Google

Google Maps tähistab oma 15. juubelit uue ilme ja uute funktsioonidega – Foto: Disclosure / Google

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Google Mapsi uue versiooni peamine esiletõst on rakenduste korraldamine. Praegusest kolmest vahekaardist – „Avasta“, „Päevast päeva“ ja „Teie jaoks“ – saab viis: „Avastage“, „Päevast päeva“, „Salvestatud“, „Kaastööd ja uudised“. Traditsiooniline juhend „Avasta“ pole muutunud ja pakub jätkuvalt üksikasju ning ülevaateid restoranide, poodide, muuseumide ja muude teenuste kohta.

Nüüd on see “Ta on ta”, näidates seni ühiseid teid – kodust tööle, kontorist kolledžini jne. – eraldi hakkate neid kuvama samal kaardil. Vahekaart teavitab teid liikluse värskendustest reaalajas ja võimaldab teil valida mis tahes transpordiliigi jaoks parima marsruudi.

Google Mapsil on kasutajate elu lihtsustamiseks viis vahelehte – Photos: Disclosure / Google

Jaotis “Salvos” on teie jaoks funktsionaalsust parandanud. Lisaks lemmikkohtade loendi koostamisele võimaldab see juhend korraldada järgmist teekonda ja pääseda juurde restoranides tehtud broneeringutele. “Kaastöös” on võimalik kohta hinnata. Lõpuks on jaotises „Uudised” huvipunktide voog, mille on kureerinud ekspertide kogukond ja kohalikud toimetajad.

Ühistranspordi kasutajad saavad üksikasjalikku teavet sõidukite kohta vaadata Google Mapsist – Foto: Avalikustamine / Google

Ühistranspordi kasutajatel on juurdepääs teabele, mis ületab marsruute, eeldatavat saabumisaega ja rongide, metroode või busside hinnangulist läbilaskevõimet, Google Mapsis juba olemasolevaid ressursse. Nüüd kuvab rakendus ka teiste reisijate jagatud andmeid, näiteks kliimaseadme temperatuuri, kas sõidukis on juurdepääsetavuse funktsioone, kas naistele on spetsiaalsed rongid ja kas transport on ohutu.

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada

Google Mapsil on ebatavalised funktsioonid, mis võivad teie elu lihtsustada

Lisaks laiendatakse teavet reaalajas ühistranspordi sõiduplaanide kohta 61 Brasiilia linna, sealhulgas Recife, Salvador, Guarulhos, Maceió ja Aracaju. Rakendus pakub üksikasju kursuse ja marsruudi kohta, samuti sõidukite väljumisgraafikuid ja teavet hilinemiste kohta (loo lõpus vaadake täielikku loendit linnadest, mis saavad Google Transiidi).

Otsevaade: liitreaalsusega funktsioonid saavad lihtsustatud vaate – Foto: Disclosure / Google

Uuenduse on saanud ka otsevaate funktsioon, mis kasutab liitreaalsust, et hõlbustada sihtpunkti marsruudi nägemist. Uues versioonis näitab Google Maps nüüd, kui kaugele ja mis suunas see läheb. Hiiglaslik nool telefoni kaameraga jäädvustatud pildi kohal kuvatakse ka edaspidi igal sammul, kuid kõik, kes sõidavad lühemal marsruudil, saavad lihtsustatud vaatest kasu.

Vaadake allpool Google Transiidi lisatud linnade loendit:

 1. Recife ja suurlinna-alad
 2. Guarulhos
 3. Osasco
 4. Kroon
 5. Mogi das Cruzes
 6. Cotia
 7. Maua
 8. Barueri
 9. Caieiras
 10. Itaquaquecetuba
 11. Sao Caetano do Sul
 12. Franco da Rocha
 13. Itapevi
 14. Cajamar
 15. Jandira
 16. Guararema
 17. päästja
 18. Maceio
 19. Aracaju
 20. jõulud
 21. Parnamirim
 22. Mossoro
 23. Brasilia
 24. Juiz de Fora
 25. Läheb Paraíbast kaugemale
 26. Sorocaba
 27. Hüppa
 28. Jundiaí
 29. Jarinu
 30. See äkki
 31. Jaguariúna
 32. Águas de Lindóia
 33. Itapira
 34. Sao Carlos
 35. Ribeirao Preto
 36. purskkaev joomiseks
 37. San Sebastian
 38. Ilus saar
 39. Jacareí
 40. Taubate
 41. Caruaru
 42. Juazeiro
 43. Bensiin
 44. São Gonçalo do Amarante
 45. Macapa
 46. Vallutusvõit
 47. Simões Filho
 48. Camaçari
 49. Männipuit
 50. Volta Redonda
 51. uuesti saatmine
 52. See on kasulik
 53. Pelletid
 54. suurepärane jõgi
 55. Colatina
 56. Linhares
 57. Santa Rita
 58. Uus Iguaçu
 59. São João da Barra
 60. lillakas Belford
 61. Niteroi

Miks on Google Mapsi satelliidipildid aegunud? Hankige see TechTudo foorumist.

Kas soovite teada kõike mobiiltelefonide, mängude, rakenduste ja muu elektroonika maailmast? Eks me näe Youtube’i kanal: