Google Mapsi ja Earth uued mõõtmed

Google teatas täna oma kaarditeenuse, Google Mapsi ja Google Earthi olulistest uuendustest. Lisaks uute levialade uurimisele on ettevõte püüdnud leida uusi võimalusi kaartide täiustamiseks ja kasutamiseks.

“Viimasel kĂĽmnendil oleme olnud kinnisideeks ehitada oma kasutajatele suurepäraseid kaarte – kaarte, mis on väga terviklikud, ĂĽha täpsemad ja hõlpsasti navigeeritavad,” selgitab Google Mapsi inseneride asepresident Brian McClendon.

Teenuse uude asukohta viimiseks näitas ettevõte täna Street View Trekkeri loomist. Uus tehnoloogia, mis sobib mugavalt seljakotti, pakub Google’i operaatoritele 360-kraadise kaamera võimalust kohtades, kuhu pääseb ainult jalgsi, näiteks Grand Canyonis.

Veel ĂĽks Mountain View’i hiiglase avalikustatud uudsus on enam kui 100 riigi võrguĂĽhenduseta kaardid mobiilseadmetes, kas Android- või iOS-sĂĽsteemiga seadmetes. “See tähendab, et järgmine kord, kui olete metroos või kui teil pole andmesideĂĽhendust, võite siiski kasutada meie kaarte.”

Ja see ei piirdu sellega: otsingumootorid on paljastanud ka suurlinnapiirkondade uute 3D-mudelite kaasamise Google Earth’i mobiilseadmetesse. Tulemused, mida saate vaadata allpool olevast videost, on lihtsalt erakordsed:

Google kirjeldab, kuidas õnnestus see kunstiteos luua: „See sai võimalikuks tänu meie uue pildi renderdamise ja arvutinägemise tehnikate kombinatsioonile, mis võimaldavad meil automaatselt luua terviklikke 3D-maastikke koos hoonete, maastike ja isegi maastikega. , 45-kraadise õhupildi põhjal, ”ütleb McClendon, kelle sõnul oli toote edasiminek puhutud.