Google Mapsi lana liides mängude arendajatele

Google Mapsi lana liides mängude arendajatele

Google Maps pakub nĂĽĂĽd kõiki stsenaariume, mis on kaardistatud riikides, linnades ja teedel esinevate mängude loomiseks mõeldud tööriistade abil … Mänguarendajatel on nĂĽĂĽd tasuta juurdepääs geograafilise asukoha sĂĽsteemi API-le (rakenduste programmeerimisliides).

Google Mapsi maastiku abil saavad arendajad töötada igat tüüpi stsenaariumidega, näiteks keskaegsete mängude, apokalüptiliste maiustuste, maiustuste ja ükskõik milliste ettekujutatavate kujutlusvõimalustega, ükskõik kus nende mängijad ka poleks. Pidage meeles, et seda tööriista värskendatakse alati suurepärase asukohaandmetega reaalajas teabe abil.

Lisaks missioonide loomisele, mängule lisade lisamisele või kingituste andmisele saate kasutada reaalainete asukoha andmeid ja valida oma kasutajatele parimaid kohti mängude mängimiseks. Kujutage ette, et näete oma linna, kõnnite tänaval ja tunnete mängimise ajal oma lemmikkohti.

Mängude programmeerimise hõlbustamiseks tuuakse Google Mapsi andmed Unity mängu mootorisse. Muutsime hooned, teed ja pargid mänguks GameObjects on Unity, kus arendajad saavad lisada oma mängude välimuse kohandamiseks tekstuure, stiile ja kohandusi. See tähendab, et nad saavad keskenduda keerukamate ja huvitavate mängude ülesehitamisele, selle asemel et kulutada aega stsenaariumide ülemaailmsele mõõtmisele.

Enam kui 200 riigis on üle 100 miljoni 3D-hoone, tee, maamärgi ja pargi.