Google Mapsi uus ilme on välja antud iOS-i ja Androidi kasutajatele

Ausalt öeldes Google Samuti ei pea te surematuse tagamiseks pingutama Kaart planeedi parima kaarditeenusena: kui Apple aeglustub, on täiesti võimalik, et Apple võtab peamiste konkurentide poole pöördumise katvuse, kasutuselevõtu ja kvaliteedi osas veel mitu aastakümmet.

Siiski on meil aeg-ajalt Mapsi rakenduses mõned uudised, mis vastavad meie vajadusele muutuda, eks?

Võib-olla sellepärast käivitas Google hiljuti oma kaarditeenuste rakenduse värskenduse.

Meil pole siin suuri muudatusi, kuid huvitav täiendus on: uus vaheleht “Sinu jaoks”, mis asendab vana jaotist „Avasta” ja annab soovitusi teie asukoha lähedal asuvate restoranide, kohvikute ja huvipunktide jaoks.

Vahekaart sisaldab ka viimastel sündmustel põhinevat loendit, mis on kureeritud tüüpide kaupa rühmitatud kohtade kaupa (näiteks MM-i vaatamise riba).

Google kaardid

Uuenduses on ka rakenduse väike ĂĽmberkujundamine, millel on nĂĽĂĽd uus standardne Google’i font nimega Product Sans ja nägu, mis on lähemal uutele liidese juhistele, mis saabuvad täielikult Androidi “P” – see tähendab rohkem valge ala. , ĂĽmardatumad nurgad, rohkem „slaidikaarte“ ja reaalsetes fĂĽĂĽsikaseadustes põhinevaid elemente – nagu lubati Google I / O ĂĽritusel.

Nagu te võib-olla teate, saab Google Mapsi iOS-ile App Store’ist tasuta alla laadida või värskendada.

Muutused tulevad ka Androidi.


Google Mapsi rakenduse ikoon - liiklus ja toit

AppAdvice’i kaudu