Google Meet töötab Gmailis otse videokonverentside hõlbustamiseks - Internet

Google Meet töötab Gmailis otse videokonverentside hõlbustamiseks – Internet

Google tutvustab järk-järgult oma videokonverentsi tööriista Meet uut versiooni, mille ainulaadne integreerimine Gmaili on funktsioon, mis on saadaval lähipäevil. Siiani on see tööriista, mis on osa G Suitist, saadaval ainult ärisegmendis, kohandatud kogu kogukonnale ja on vastuseks kaugtöö ja koduõppe vajadustele saadaval tasuta.

Gmailis integreeritud versiooni oodates võite seda oma ametlikul veebisaidil kasutama hakata, omades registreerimiseks ainult e-posti aadressi (autentimise hõlbustamiseks eelistatavalt Gmaili kaudu). Selle kasutamiseks klõpsake lihtsalt nuppu Alusta kohtumist, avage turvaliste koosolekute jaoks uus aken, millega saate liituda ja teistega jagada, selgitab Google. Koosoleku sisenemiseks peate sisestama varem antud koodi.

Google Meet Tech

See süsteem on muude Google'i tööriistade (nt kalender) jaoks paindlik ja suudab inimesi vahetult koosolekutel osalemiseks kavandada ja kutsuda. Muud saadaval olevad funktsioonid hõlmavad ekraani ühiskasutust, reaalajas tõlketeksti, aga ka erinevaid eelistusi. Ja ettevõte tagab oma globaalsel infrastruktuuril põhineva täieliku turvalisuse.

Google ütles, et alates märtsis tasuta versiooni juurutamisest on COVID-19 pandeemia isoleerimise tõttu igapäevane kasutamine kasvanud 30-kordselt, lisades iga päev videokonverentse rohkem kui 3 miljardit minutit. Aprillis lisandus iga päev umbes 3 miljonit uut kasutajat, teatas ettevõte oma ajaveebis.

Lisaks veebibrauseri versioonile saab rakendust Google Meet kasutada ka mobiilseadmetes, iOSvõiAndroid.