contador gratis Skip to content

Google Meet töötab Gmailis otse videokonverentside hĂ”lbustamiseks – Internet

Google Meet töötab Gmailis otse videokonverentside hÔlbustamiseks - Internet

Google tutvustab jÀrk-jÀrgult oma videokonverentsi tööriista Meet uut versiooni, mille ainulaadne integreerimine Gmaili on funktsioon, mis on saadaval lÀhipÀevil. Siiani on see tööriista, mis on osa G Suitist, saadaval ainult Àrisegmendis, kohandatud kogu kogukonnale ja on vastuseks kaugtöö ja koduÔppe vajadustele saadaval tasuta.

Gmailis integreeritud versiooni oodates vÔite seda oma ametlikul veebisaidil kasutama hakata, omades registreerimiseks ainult e-posti aadressi (autentimise hÔlbustamiseks eelistatavalt Gmaili kaudu). Selle kasutamiseks klÔpsake lihtsalt nuppu Alusta kohtumist, avage turvaliste koosolekute jaoks uus aken, millega saate liituda ja teistega jagada, selgitab Google. Koosoleku sisenemiseks peate sisestama varem antud koodi.

Google Meet Tech

See sĂŒsteem on muude Google'i tööriistade (nt kalender) jaoks paindlik ja suudab inimesi vahetult koosolekutel osalemiseks kavandada ja kutsuda. Muud saadaval olevad funktsioonid hĂ”lmavad ekraani ĂŒhiskasutust, reaalajas tĂ”lketeksti, aga ka erinevaid eelistusi. Ja ettevĂ”te tagab oma globaalsel infrastruktuuril pĂ”hineva tĂ€ieliku turvalisuse.

Google ĂŒtles, et alates mĂ€rtsis tasuta versiooni juurutamisest on COVID-19 pandeemia isoleerimise tĂ”ttu igapĂ€evane kasutamine kasvanud 30-kordselt, lisades iga pĂ€ev videokonverentse rohkem kui 3 miljardit minutit. Aprillis lisandus iga pĂ€ev umbes 3 miljonit uut kasutajat, teatas ettevĂ”te oma ajaveebis.

Lisaks veebibrauseri versioonile saab rakendust Google Meet kasutada ka mobiilseadmetes, iOSvÔiAndroid.