Google moodustab Ameerika Ăśhendriikides 25% Interneti-liiklusest

Teabe kogus Deepfield, kes analĂĽĂĽsis 2010. aastal samu andmeid ja eraldas Google’ile ainult 6% Ameerika Ăśhendriikides Interneti sirvimisega loodud liiklusest. 2013. aastal hĂĽppas selle väärtus 25%, mis on tingitud ettevõtte võrguteenuste tugevast laienemisest.

“Tavalisel päeval vahetab 60% seadmetest / kasutajatest liiklust Google’i serveritega”, kirjeldab ĂĽksikasjalikult uuringu eest vastutavad isikud, kus analĂĽĂĽsitakse erinevat tĂĽĂĽpi Interneti-ĂĽhendusega seadmetest saadud teavet.

Selles uues analĂĽĂĽsis registreeritud kasv garanteeris Interneti-ettevõtete rekordi ja suurendas Google’i asjakohasust selles valdkonnas tasemele, mis ĂĽletas Facebooki, Netflixi ja Twitteri koguväärtust.

Google’i vastutusel olev Interneti-liiklus peegeldab teenuse olemasolu ja ulatuslikku kasutamist koos Analyticsi, salvestusruumi või reklaamiga või isegi selliste projektide tõttu nagu Google Fiber.

Selle olulisuse eskaleerimise teine ​​oluline element on Google Global Cache’i projekti laiendamine, Google’i infrastruktuuri laiendamine, mis toob ettevõtte serverid Interneti-teenuse pakkujate juurde, et hõlbustada juurdepääsu ettevõtte sisule, tagades kiirema reageerimise kasutaja päringutele. ja madalamad võrgu transpordikulud operaatoritele.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi