Google näitab üürimiseks mõeldud maju ja kortereid, otsides hotelle Tootlikkus

Google näitab üürimiseks mõeldud maju ja kortereid, otsides hotelle Tootlikkus

Google käivitas teisipäeva (26) selle valiku, mis kuvab üürimaju ja kortereid hotellide otsimiseks. Saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonide jaoks näitavad otsingutulemid nüüd majutusi, mida pakuvad muu hulgas sellised partnerid nagu Hotels.com, TripAdvisor, Expedia. Uutele funktsioonidele juurdepääsemiseks peavad huvitatud pooled otsima nutitelefonist ja filtreerima otsinguüksuste "Puhkus Rentimine" järgi. Sel viisil saavad kasutajad sirvida seda lehte ja otsida kasulikku teavet, näiteks tellimise kuupäeva ja klientide arvustusi.

Selle uue konfiguratsiooni ärakasutamise viis on tippida mobiilseadme brauserisse „https://www.google.com/travel”, kuna tööriista pole töölaua jaoks välja antud. Seejärel peab kasutaja valima "Hotell". Jaotises "Kus?" tähistab soovitud sihtkohta ja kuupäeva ning v jaotises "Rohkem filtreid". Lõpuks valige kodus ja korterites pakkumiste leidmiseks lihtsalt vahekaart "Puhkus Rentimine".

Üheksa Google'i toodet on kasulikud, kuid mitte kõik ei tea

1 / 1Google lubab majutuse otsingul korterisse või majja siseneda. Foto: Reproduo / Adriano Ferreira

Google lubab majutuse otsingul siseneda korterisse või majja. Foto: Reproduo / Adriano Ferreira

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Pidage meeles, et see uudsus on kooskõlas muude Google'i hiljuti käivitatud teenustega: sündmuste soovitused. See ressurss on mõeldud inimestele, kes on huvitatud meelelahutuse leidmisest konkreetses piirkonnas, mis suurendab külastajate võimalusi sündmust ekskursioonil või reisil nautida. Ainult mobiilotsingute jaoks tehtud ettepanekud on pärit spetsiaalsetelt saitidelt, näiteks Ingresso Rpido, Sympla ja Catraca Livre.

Need, kes soovivad platvormi sel eesmärgil kasutada, saavad kasutada termineid nagu "kunstinäitused", "sisemaaetendused" või "homme teatrietendused So Paulos", et näha suundade loetelu koos üksikasjadega asukoha ja aja kohta. Isikupärastatud funktsioonide kasutamiseks peate olema sisse logitud ja omama aktiivset otsinguajalugu. Ürituste loomise ja korraldamise spetsialistid, kes soovivad Google'i loenditesse tegevusi lisada, peavad kontrollima otsimootori juhiseid.

Kuidas saate fotod teenusest Google Photos taastada? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas planeerida ilusalongi või juuksuri kauplust Google Mapsi kaudu?

Kuidas planeerida ilusalongi või juuksuri kauplust Google Mapsi kaudu?