Google Newsi kulutused: kuidas vältida rakenduste liigset Interneti-tarbimist

Tihti juhtub, et mõned sissetungijate rakendused imevad suure osa meie Interneti-andmeplaanist. See juhtus minuga eelmisel nädalal, kus toona tarbis Videoderi rakendus 2 GB minu andmesidepaketist vaid ühe päevaga. Sel ajal ilmnes viga ja see lahendati kohe värskendusega.

Selliseid juhtumeid pole keeruline juhtuda, sest isegi Google Newsil on teatud ebamugavusi. Kuna mõned kasutajad on teatanud, et rakendus on tarbinud palju oma andmepakette. On juhtumeid, kus rakendus on vähem kui kuu jooksul kasutanud rohkem kui 24 GB, mis on mis tahes rakenduse jaoks ebatavaline.

Kaebused hakkasid ilmnema selle aasta mais ja kuude jooksul kasvasid. See läheb veelgi hullemaks, sest isegi kui kasutajad lubavad rakendustel Interneti-ühenduse loomise võimaluse ainult WiFi kaudu ühenduse loomisel, tarbivad rakendused endiselt andmeid.

taotluse kuupäev

Suur andmekulu / © theverge.com

Google on sellest probleemist juba teadlik, nii et Ameerika veebisaidil Mashable rääkinud ettevõtte esindaja ütles järgmist: „Vabandame probleemide pärast, mida see rike on meie kasutajatele põhjustanud. Otsime võimalusi juhtunu parandamiseks ”.

Kuigi Google töötab selle olukorra lahendamiseks, võite probleemi lahendamiseks kasutada mitut meetodit, näiteks näitan rakenduse WhatsApp abil rakenduse andmekasutuse keelamist. Selleks tehke järgmist.

  • Avage nutitelefoni seaded ja valige suvand “rakendus või rakendused”;
  • Otsige rakendust, mida soovite piirata;
  • Minge jaotisse “Andmete kasutamine”;
  • Keelake valik “Taustandmed” ja keelake ka valik “Mobiilne andmeside”;
andmed keelata

Keela rakenduse mobiilse andmeside kasutamise võimalus / © NextPit (ekraanipilt)

Kui see on tehtud, on väga tõenäoline, et Google News ei tarbi enam teie andmesidepaketti, kuid rakendus töötab ainult siis, kui see on ühendatud WiFi kaudu. Et vältida teie frantsiisi kogu tarbimist, on see hea ajutine võimalus, kui probleem ei lahene.

Kas olete Google Newsi rakendusega selle probleemiga silmitsi?