Google Now käivitaja on Android 6.0 Marshmallow jaoks täiustatud – laadige kohe alla! [APK]

Pärast Android 6.0 ametliku nime saamist hakkas Google rakenduste esimesi värskendusi rakendama. Esimene on Google Now Launcher, mis sai hiljuti väikese värskenduse koos mõne Android Marshmallow’st leitud visuaalse juhendiga. Laadige uus versioon alla oma artikli kaudu oma seadmesse.

Miks teie nutitelefon ei aktsepteeri Android 6.0 Marshmallow?

Kui otsite funktsiooni Now On Tap, peate natuke ootama, kuni see jõuab teie Androidi mõne APK kaudu. Kuid juba praegu tunnete Androidi uue versiooni põhjustatud väikeseid visuaalseid muudatusi Google Now Launcheri uue versiooni kaudu. Käiviti APK versioon 1.2 toob kaasa uued taustapildid ja väikesed visuaalsed täiustused. Vaadake seda allpool:

wallmotoxplaynowlauncher Täiustatud teenuse Google Now käivitaja Android Marshmallow jaoks. / © ANDROIDPIT

Pange tähele, et APK asendab teie seadmesse installitud Google Now Launcheri versiooni. Kui otsite täielikku kohandamiskogemust, laadige kindlasti alla uus algusanimatsioon, uus tähestikurakenduse sahtel ja täielik Android 6.0 Marshmallow tapeedipakk. Selle allalaadimise link on saadaval allolevas artiklis:

Selle lingi kaudu saate alla laadida teenuse Google Now Launcher 1.2 APK. Lõplik versioon on peagi Play poe kaudu allalaaditav.

Niisiis, kas olete märganud pärast Now Launcheri selle versiooni installimist muudatusi?