Galaxy Fold on Samsungi kokkupandav nutitelefon, mis tuleb mĂĽĂĽgile aprillis

Google omab ka kokkuvolditava ekraani patenti

Hiljuti Google’i esitatud patent näitab, et ettevõte töötab välja ka kokkupandava kuva. Tundub, et see tehnoloogia peaks varsti lendama, abiks on sellised ettevõtted nagu Samsung ja Huawei, ning Ameerika hiiglane ei näi tahtvat sattuda potentsiaalselt mitme miljoni dollari segmendis, kus toodet pole.

Dokumendi avastas Patently Mobile ja see kirjeldab uut viisi korduvalt kokku klappiva OLED-ekraani loomiseks.

Nagu rõhutas rahvusvaheline ajakirjandus, on selle patendi juures huvitav see, et Google ei valmista oma kaubamärgi all ühtegi ekraani. Pidage meeles, et ettevõtted kasutavad praegu oma nutitelefonide tootmise tagamiseks allhankeid. See tähendab, et hoolimata sellest, et ettevõte on huvitatud toote kujundamisest ja kavandamisest, võib ettevõte lõpuks litsentsida tehnoloogia teisele üksusele, et ta saaks seda oma nimel toota.

Väärib märkimist, et patent paljastab kahe voldiga ekraani ja selle saab voltida tähega „z”, umbes nagu kolmeosaline flaier. Tundub, et see tehnika erineb strateegiast, mille on kasutanud segmendis tegutsevad kaubamärgid, kes eelistavad järgida ühte hinge, mis on paigutatud seadmete keskele, või alternatiivina topelthingele, mis võimaldab välisküljel sissepoole klappida. ja telefoni samale küljele, vastupidiselt sellele, mida Google siin sisaldab.

Tuleb märkida, et patendid ei viita sõnale “nutitelefon”, nii et tehnoloogia võib jõuda isegi muude elektrooniliste seadmetena.