Google on tehnoloogia, mis kulutab poliitiliste otsuste mõjutamiseks palju raha

Ehkki seda peetakse Portugalis ebaseaduslikuks tegevuseks, tunneb fuajee paljusid Ameerika poliitika valdkonna spetsialiste. Seal on ettevõtetel seaduslik viis kinnitada oma huvi poliitikakujundajate vastu, tehes mõnikord isegi teatud üksustele makseid vastutasuks seadusandlusega seotud küsimuste poolthäälte eest.

Selles sektoris on tehnoloogia üha enam esindatud. Kuna Senati aruteludes ilmneb võrgu neutraalsuse ja kasutajate isikuandmetele juurdepääsu küsimus, tunnevad ettevõtted üha suuremat survet oma poolel poliitilise tasakaalu kindlakstegemiseks.

Hiiglastest paistavad silma nimed Facebook, Google, Apple ja Amazon. Lobiteabe avalikustamise seaduse dokumendid näitavad, et need neli paistavad silma omaealiste seas, investeerides igal aastal miljoneid dollareid Washington DC seadusandjate mõjutamiseks.

google tech statista “data-title =” google tech statista – Google on tehnoloogia, mis kulutab poliitiliste otsuste mõjutamiseks palju raha – SAPO Tek “> Google'i statistika statistika

Selle loendi juht on Google. Ainuüksi selle aasta jaanuarist juunini kulutas ettevõte lobitööks 5,9 miljonit dollarit, investeerides peamiselt veebireklaamide regulatsioonide ja kõrgelt kvalifitseeritud spetsialistide sisserände otsuste mõjusse. Tuuleenergia ja mehitamata õhusüsteemi tehnoloogia on ka USA ettevõtete sihtmärgid.