Google ostab konkurendi Instagramist

Google ostab konkurendi Instagramist

Google tugevdab jätkuvalt oma lahenduste ja teenuste portfelli ettevõtete omandamise kaudu, mis aitab tal laiendada oma domineerimist Internetis. Seekord teatas Ameerika hiiglane ettevõtte Nik Software omandamisest, millel on Instagrami sarnane rakendus Snapseed.

Tehingu kinnitas Google ise, kuid see ei täpsustanud toimingu rahalisi üksikasju, nimelt investeeringu väärtust, ega nägi ette varade integreerimise uute vormide kavandamist.

Nik Software on 17-aastase tarkvaraarenduse kogemusega ettevõte. Sellel on turul mitu toodet, kuid arvatakse, et ĂĽks ettepanekutest, mis Google’i kõige rohkem huvitab, on nutitelefonidele ja lauaarvutitele saadaval olev fototöötlusprogramm Snapseed.

Palju vähem populaarne kui Instagram, rakendusel on “ainult” ĂĽheksa miljonit kasutajat, kuid see on siiski kasulik tööriist sotsiaalteenuste, näiteks Google+, platvormi, kus rahvusvahelised ettevõtted panustavad ja millele eile avalikustatud, nĂĽĂĽd on 400 miljonit kasutajat, kasutamise suurendamiseks. .

Snapseed hääletati aasta alguses iPadi parimaks rakenduseks – erinevus, mis tunnistab huvi toote taktilise liidese vastu ja mis annab lisakuulsust. Suurima takistuse veelgi suuremal populaarsusel on ilmselt asjaolu, et sellel puudub tasuta juurdepääs nagu Instagram ja see nõuab tasulist tellimust, mis maksab 3,99 eurot kuus. Android-versiooni puudumine – mis on mõnda aega plaanitud ja lubatud – võib olla teine ​​põhjus.

Facebooki ettevõte, kes oli nõus maksma Instagrami (nüüd 100 miljonit kasutajat) eest ligi miljard dollarit, näitab hästi lootust, et Interneti-ettevõtted pakuvad seda tüüpi tugeva sotsiaalse komponendiga teenuseid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira