Google ostis e-kaubanduse ettevõtte 125 miljoni dollari eest

Google ostis e-kaubanduse ettevõtte 125 miljoni dollari eest

Google tugevdab oma e-kaubanduse lahenduste portfelli ja USA hiiglase viimane samm on e-kaubanduse teenustele spetsialiseerunud ettevõtte Channel Intelligence omandamine.

Need kaks tehnoloogiat töötavad juba koos Google Shoppingu projektiga, kuid otsingumootorite hiiglane soovib ära kasutada CI tegevusvõrgustikku, mis on esindatud 31 riigis ja töötab mitme jaemĂĽĂĽjaga, sealhulgas Best Buy’iga. Lisaks oma teenuste täiustamisele peaks Google kasutama CI-lahendust ka allhanke vormingus.

Channel Intelligence on spetsialiseerunud ettevõtte veebimüüki stimuleerivate lahenduste väljatöötamisele, suunates konkreetse platvormi Interneti-kasutajad ostulehele. Tarbekaupade loend on ka valdkond, kus CI-l on kogemusi, samuti e-turundus.

Channel Intelligence’i ametlikul veebisaidil ĂĽtleb ettevõte, et igal aastal õnnestub pakutavate teenuste kaudu teenida erinevate mĂĽĂĽjate jaoks umbes kaks miljardit dollarit e-kaubanduse tulu. Google ei ole avaldust avaldanud.

Tehing tuleb lõpule viia märtsi lõpuks, pärast seda, kui reguleerivad asutused on selle korralikult hinnanud ja heaks kiitnud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi