contador gratis Saltar al contenido

Google ostis Meebo… ja Quickoffice’i

Google ostis Meebo… ja Quickoffice'i

Hiljuti tugevdas Google oma portfelli veel kahe ettevõtte ostuga: Meebo ja Quickoffice – sel nädalal teatati kahest tehingust. Meebo eest maksab ettevõte umbes 100 miljonit dollarit, mida tootja ei kinnita.

Ainus ettevõte, kes kuulutab äritegevust, osutab kiirsuhtlusteenuseid, kuid tarkvara võimaldab teil hallata ka kasutajate tegevust sotsiaalsetes võrgustikes. Meebo kirjeldab Google’iga äritegevust kui viisi, kuidas kasvada ja osata klientidele paremat teenust pakkuda.

AnalĂĽĂĽtikute jaoks võib Meebo olla Google’ile kasulik Google Talki parandamiseks vestlus seotud Gmaili või Google’i, Google’i sotsiaalvõrgustikuga, mis pole seni suurt populaarsust kogunud.

Quickoffice on seevastu tööviljakuse rakendus, mis võimaldab teil mobiilses keskkonnas luua, muuta, sünkroonida või jagada Microsofti tootlikkuskomplektis Wordi, Exceli dokumente ja muid tööriistu. See on saadaval iOS-i, Androidi ja Symbiani jaoks.

Google’i omandamine toimub ajal, mil räägitakse Microsofti enda poolt Office’i rakenduste käivitamisest Androidile, Windows Phone’ile ja iOS-ile pärast suve.

Teine oluline aspekt Google’i otsuses on Quickoffice’i tellijate arv, mis paigaldatakse tootja andmetel enam kui 300 miljonile seadmele.

Samuti tuleks meeles pidada, et 2010. aastal omandas Google Office’iga koostalitlusvõime edendamiseks loodud tarkvara DocVerse, mis võimaldas Office’i tööriistadega pilves koostööd teha.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira