Google ostis tehnoloogia kaasamiseks uue nutikate prillide valmistaja

Google kinnitas sel nädalal Põhja omandamise tehingu lõpuleviimist. Kanada idufirma on tuntud oma nutikate prillide Focals poolest, mis on kulumisrikkad, kuid integreerivad holograafilise ekraani, nagu näiteks Google Glassist.

Tehinguga seotud väärtused pole veel avalikustatud, kuid Ameerika firma sõnul asub North tööle Kanadas Kitchener-Waterloos hallatavas kontoris.

Selle tulemusel teatas Põhja oma fokaalide toetamise lõpetamisest.

Ehkki seda ei avalikustanud ei Google ega North, teatasid The Globe and Mail, et tehing lõpetati 180 miljoni dollari eest. Kanada ajalehed teatasid, et ettevõttel on sularaha otsas, kuna viimastel kuudel registreeritud müük oli nõrk, kuigi aprillis teatas Tech isegi teise mudeli väljatöötamisest.

Pange tähele, et ettevõtte lahendus lahendab mõned piirangud, mida kasutajad tunnevad konkureerivate ettepanekutega, näiteks Google Glass. Ăśks nendest probleemidest on navigatsioon, mis Northi toodetud seadmete puhul tehakse läbi pisikeste rõngaste, millega saab fokaalide juhtimiseks suhelda. See pärsib vajaduse oma prille käega katsuda – see on liikumine, mis pole meie jaoks igapäevases elus loomulik.

fookus tek

Fokaalid, Northi nutiprillid.

“Data-title =” tek focals – Google ostab uue nutiprillide tootja tehnoloogia lisamiseks – SAPO Tech “> fookus tek Fokaalid, Northi nutiprillid.

Tavapärane raam ei anna kasutajale ka ebatavalist välimust, muutes ta seetõttu märkamatuks. Focalsi probleem on aga hind: 1000 dollarit.

Mountain View’i hiiglane ĂĽtles oma avalduses, et Põhja ost võimaldab tal ära kasutada ettevõtte tehnilist oskusteavet, eriti ĂĽldlevinud arvutus- ja riistvaraarendusprojektides.