Google: otsige mobiilseadmeid, mida oleks võimalik olümpiamängudel salvestada

Google: otsige mobiilseadmeid, mida oleks võimalik olümpiamängudel salvestada

Eile avaldatud Google'i andmete ja statistika kohaselt valivad enamik fänne olümpiamängudega seotud teabe otsimisel nutitelefonide ja tahvelarvutite abil uuringuid. Ja kuldmedal läheb eurooplastele, kes teevad suurema osa Google'i mobiiliotsingutest kui ühegi teise mandri elanikud.

Google'i mobiilireklaamide ajaveebis avaldatud artiklist selgub, et enamikus Euroopa riikides tehakse üle kolmandiku asjakohastest Google'i otsingutest mobiilsidesaitide või mobiilirakenduste kaudu 2012. aasta Londoni olümpiamängude kahel esimesel päeval. Paljudele neist saab määrata "teise ekraani" kuvamise. st kasutajad, kes otsivad telesaateid vaadates lisateavet ja üksikasju.

Kui meeskonna kuldmedal langeb eurooplaste kätte, langeb individuaalne kuldmedal Jaapanile, maailma suurima liikuvusega riigile, kes näeb 55% oma otsingumahust Google'is – mis on seotud olĂĽmpiaga – kanaldatud kaasaskantavate seadmete kaudu. Seevastu Brasiilia moodustab ainult 11%.

Google'i artiklis viidatud huvitavaks trendiks on tahvelarvutite populaarsuse eeldamine turistide seas – puhkepiirkondades, nagu Bermuda ja Kaimanisaared, on tahvelarvutite olĂĽmpiamängude otsing ĂĽletanud mobiilseadmete oma:

Järeldus, milleni võime jõuda, on see, et inimestest saavad tööriistad, mis tähendab, et nad kasutavad teabe otsimiseks üha enam tehnoloogiat, lahkudes televäljalt ja oodates teavet. Nüüd pääsete Interneti-ühenduse või mobiilseadmete rakenduste kaudu kiiresti ja tasuta juurde erinevatele kanalitele. Teised näited maailmasündmustest, kuid väiksemal skaalal, mis esindavad mobiilsideotsingu järele suurt nõudlust, on Super Bowl, Oscar ja Eurovision.

Pilt: Googlemobileads

[tagToTranslate] Google'i otsing