Google pakub Brasiilia rakendust

Iga-aastane arendajate konverents Google I / O lisaks Android Q uudiste ja Google’i uute seadmete tutvustamisele. See on ka auhindade ja uuenduslike rakenduste etapp. Mitme rakenduse hulgast ĂĽks rakendus Brasiilia paistab silma ja on ĂĽks väheseid, mida ettevõte kaalub.

Google’i 20 vastuvõetavaks valitud rakenduse hulgast 1,25 miljonit dollarit (umbes 5 miljonit R $), rakendus Brasiilia Käte jutt, on ĂĽks Google’i AI Impact Challenge võitjatest.

Vastutab rakenduse Hand Talk eest (“rääkivad käed“), Samanimeline ettevõte saab krediiti ja palju muid hĂĽvesid. Google pakub isiklikku abi tehisintellekti, Google Cloudi nõustamise ja Google Developers Launchpadi kiirendusprogrammi lisamise osas.

Kuid mis selles rakenduses nii erilist on?

Rakendus Hand Talk pakub ligipääsetavust ja mugavust Brasiilia viipekeele õppimisel. Hakka hääle- ja tekstitõlkeks portugali keelest Kaaludeni.

3D-avatari abil analüüsib Hand Talk teksti või heli ning teisendab selle naeladeks. Või saavad kuulajad rakendust kasutada kurtide või kuulmispuudega sõprade või perega suhtlemiseks. Selle rakenduse muud huvitavad aspektid on sellised täiendused nagu:

  • Sõnastik;
  • Videod õpetavad signaale vastavalt igale valdkonnale (nt informaatika);
  • Kaaludes võimalus GIF-iga sõnumitega;
  • Ja palju muud …
google-app-application-brasiilia-hand-talk-translator-text-audio-dictionary-tips-libras

Kõige töökama jaoks kasutage rakendus võib keeleõppele kaasa aidates astuda sammu kaugemale. Ja ausalt öeldes oleks koolidele suurepärane uudis võtta vastu rakendusi ja luua lugusid meie viipekeelest, sest see on seadusega tunnustatud kui mõlema riigi ametlik keel ja seda peaks õpetama kõikides koolidesSEADUS 10 436/2002).

Kaalud võimaldavad suhelda kuulajate, kurtide ja kurtidega, pakkudes seotust inimesega maailmas, mis teeb temast õiguste, kohustuste ja vastutusega kodaniku.

google-app-application-brasiilia-hand-talk-translator-text-audio-dictionary-tips-learn-libras

Google’i väljakutse premeerib organisatsioone, kes pakuvad välja igapäevaseid probleeme ja olukordi käsitlevaid uuenduslikke ideid. Ăśldiselt 2,602 tellimus alates 119 riiki.

Saate alla laadida Käte jutt kuni Android ja iOS, see on tasuta.

Avage Google’i ametlikud teadaandedja vaadake teisi võitjaid.

Mida arvate rakendusest? Ma tean juba mõnda aega, kuid tunnistan, et see on palju paremaks muutunud ja et Google’i julgustusel võib see meie riigis veelgi kasvada ja arutelu õhutada.

Kuidas oleks selle teema jätkamisega meie foorumites Diolinux Plus? Kuni järgmise postituseni SÜSTEEMAATILISELT! ?


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.