Google pakub õpilastele kolm kuud tasuta YouTube Premiumi või Music Premiumi

Google teatas, et üliõpilaskasutajatel on õigus kolmeks kuuks tasuta YouTube Music Premiumile või YouTube Premiumile.

Nagu paljud teised platvormid on juba teinud, saab selle pakkumise lunastada iga õpilane, kes tellib ühe ülalnimetatud viisidest. Selle paketi eest tasumise asemel pakub YouTube aga kolme kuu tasuta kasutamist. Pärast seda perioodi hakatakse kasutajatelt tavapärast tasu võtma. Jah, teenusest on võimalik loobuda enne tasuta perioodi lõppu.

YouTube Music Premium on YouTube’i muusika voogesitusteenus. Tellimisteenuse abil on võimalik muusikat kuulata voogesitades, alla laadides ja sirvides soovitatud loendeid ja palasid, Ĺľanre ja albumeid, sarnaselt teiste sarnaste platvormidega toimuvale.

YouTube Premium sisaldab seda kõike, kuid laiendab selle funktsionaalsust ka YouTube’i enda juurde. Selle tellimusega saate videoid oma telefoni alla laadida ja ilma reklaamideta sirvida kõiki veebisaite ja rakendusi. Lisaks saate juurdepääsu platvormi eksklusiivsele ja originaalsisule, mida tuntakse ka kui YouTube’i kohalikke saateid.

See pakkumine pole veel Portugali territooriumil saadaval, kuid võib olla aja küsimus, millal YouTube otsustab oma katvust laiendada, nagu on juhtunud teiste platvormide, näiteks Spotify sarnaste pakkumistega.