contador gratis Saltar al contenido

Google paljastas Brasiilias 2019. aastal enim otsitud subjekti | Käivitajad ja otsijad

Google paljastas Brasiilias 2019. aastal enim otsitud subjekti | Käivitajad ja otsijad

Google paljastas kolmapäeval (11), millised teemad olid Brasiilias 2019. aastal kõige ihaldusväärsemad. Pingerida näitas teemasid, mis sel aastal tõusuteel olid. Tehnoloogia kategoorias domineerivad mobiiltelefonid, rõhuasetusega iPhone 11 ja Moto G7, kuid loendisse ilmuvad ka mitmed rakendused, mis õitsevad aastaringselt. Tulemuste saavutamiseks arvutab otsimootor sel aastal otsingumahu kasvu võrreldes 2018. aastaga.

LOE: Selle aasta parim rakendus: vaadake 2019. aasta TechTudo auhinna võitjat

Paremusjärjestusest selgus ka muid brasiillaste poolt Google'is aasta jooksul tehtud otsinguid. Sel aastal riigis toimunud jalgpalli meistrivõistlused Copa Amrica on saidi enim otsitud teema. Kasutajate seas on kõige levinum kahtlus: "Mis on libiido?", "Miks WhatsApp täna töötamise lõpetas?" ja "Kuidas registreeruda ENEM 2019-le". Meelelahutusmaailmas raputavad kõige rohkem filmid "Avengers: Ultimatum", tõsielusaade "BBB 19" ja sari "Troonide mäng". Allpool vaadake, milliseid teemasid on Google erinevates kategooriates sel aastal enim otsitud.

iPhone 11, 11 Pro ja Pro Max Brasiilias: vaadake hinnakirja ja muid üksikasju

iPhone 11, 11 Pro ja Pro Max Brasiilias: vaadake hinnakirja ja muid üksikasju

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

IPhone 11 on selle aasta otsingus enim arenenud terminina selles kategoorias tehnoloogia kategoorias esikohal. Pidage meeles, et Apple'i telefonid toodi Brasiilias turule oktoobris, hinnad algavad 4999 R dollarist. Seejärel tuli Moto G7, mis kuulutati välja veebruaris 2019. Esikolmikusse kuulub Amazon Prime – Amazon teenuse, mis ühendab endas muusika voogesituse, filmide, e-raamatute ja teatud toodete tasuta saatmise. Uudsus saabus sellesse riiki sel aastal konkurentsivõimelise hinnaga – 9,90 dollarit kuus – ja tundub, et see on kasutajad vallutanud.

Uus Moto G7 liin saabub Brasiiliasse; vaata hindu ja tehnilisi lehti

Uus Moto G7 liin saabub Brasiiliasse; vaata hindu ja tehnilisi lehti

Neljas ja viies on vastavalt FaceApp ja Dollify rakendused. Programmi pumbatakse aastaringselt, rakendades fotodele efekte. Esimene neist on vana rakendus, mis töötab jälle koos vanade filtritega ja tegeleb poleemikaga, kui teda süüdistatakse õigesti registreerimata andmete kasutamises. Teine on rahul omadustega, mis muudavad inimesed karikatuurideks.

Dollify: tutvuge koomiksirakendusega, mis on Brasiilias uus edu

Dollify: tutvuge koomiksirakendusega, mis on Brasiilias uus edu

Viis muud nutitelefoni mudelit on endiselt tehnoloogialoendis. Pärast Xiaomi naasmist Brasiiliasse on kasutajad taas näidanud üles huvi seadme tootja vastu. Tõend on see, et mobiiltelefon Mi 9, mis saavutas kuu jooksul miljoni müügi, ilmus edetabeli kuuendal kohal. Uue põlvkonna premium-telefonide tipus olev Galaxy S10 on samuti loendis. Lisaks tuleb märkida, et Moto G6 ja Moto G6 Plus on Google'is kõige ihaldatumad, kuna need ilmusid 2018. aastal. Järgmisena vaadake täielikku nimekirja Brasiilias enim otsitud teemadest kategoorias Tehnoloogia:

Moto G6 Plus: 2018. aastal lansseeritud mobiiltelefon ilmub sel aastal Google'i raputanud otsingute hulka.Foto: Bruno De Blasi / TechTudoMoto G6 Plus: 2018. aastal lansseeritud mobiiltelefon ilmub sel aastal Google'i raputanud otsingute hulka.Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

Moto G6 Plus: 2018. aastal lansseeritud mobiiltelefon ilmub sel aastal Google'i raputanud otsingute hulka.Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

2019. aasta otsingud olid enamasti seotud sel aastal surnud jalgpalli või isiksustega. Loendis on esile tõstetud Copa America, Brasiilia ja naiste jalgpalli maailmameistrivõistlused, nagu ka rivaalid Flamengo ja Vasco. Brasiillased otsivad ka surnud kuulsaid inimesi, näiteks saatejuht Gugu Liberato, laulja Gabriel Diniz, ajakirjanik Ricardo Boechat ja näitleja Caio Junqueira. Edetabelis ilmus lisaks tööpakkumiste otsimisele ka Thanose tegelaskuju Avengersi filmist, kellest sai Google'is nalja.

 1. Ameerika karikavõistlused
 2. Brasiilia laud
 3. Gugu Liberato
 4. vaba töökoht
 5. Gabriel Diniz
 6. Aitäh
 7. Flamengo X Vasco da Gama
 8. Ricardo Boechat
 9. Naiste jalgpalli maailmameistrivõistlused
 10. Caio Junqueira

Otsing algab küsimusega "Miks", mis väljendab brasiillastel tänavu ühiseid kahtlusi. Ebastabiilsus WhatsAppis, test meeldimuste eemaldamiseks Instagramist, Carlinhos Browni lahkumine programmist The Voice ning endise presidendi Lula arreteerimine ja vabastamine on mõned Google'is otsitud küsimused.

 1. Miks WhatsApp täna enam ei tööta?
 2. Miks on 21 suurtükitule?
 3. Miks on Jaapan Copa America?
 4. Miks Carlinhos Brown lahkus The Voice'ist?
 5. Miks mitte süüa liha reedel?
 6. Miks Lula vabastati?
 7. Miks või miks?
 8. Miks sai Fbio Assuno meemiks?
 9. Miks Instagram võtab meeldimisi?
 10. Miks Lula arreteeriti?

WhatsApp lakkas töötamast? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi

WhatsApp lakkas töötamast? Vaadake võimalikke põhjuseid ja lahendusi

2019. aastal algab peamine uurimistöö libiido teemal "Mis", mis on seotud seksuaalse ihaga. Brasiillased väljendavad kahtlust ka probleemide osas, mis on seotud demokratiseerimise, lindude tapmisega, mis on ka saare nimi, ja divertikuliidiga. Laulja Paula Fernandese muusika järel kuulsaks saanud meem "Juntos e Shallow Now" oli ka kasutajate kahtluse objekt.

 1. Milline libiido?
 2. Milline mõttetus
 3. Mis on demokratiseerumine?
 4. Mis kuldne vann?
 5. Mis on nüüd pinnapealne?
 6. Mis yuzu?
 7. Mis on AI-5?
 8. Mis on divertikuliit?
 9. Mis on Corpus Christi?
 10. Milline hävitaja?

Paula Fernandese muusika järgi tehtud meem "Shallow Now" ilmus ka fotode otsimisel selgelt: DivulgaoPaula Fernandese muusika järgi tehtud meem "Shallow Now" ilmus ka fotode otsimisel selgelt: Divulgao

Paula Fernandese muusika järgi tehtud meem "Shallow Now" ilmus ka fotode otsimisel selgelt: Divulgao

Peamine küsimus teemal "Kuidas seda teha" on seotud ENEM 2019. Osalejad uurivad testide registreerimist ja kirjutamist. Lisaks otsitakse kahtlusi ka WhatsApp ja Instagram ning toiduretsepte. Brasiillaste uudishimulik uuring on teemal "Kuidas muuta inimesed minusugusteks".

 1. Kuidas registreeruda ENEM 2019
 2. Kuidas teha koduseid lihavõttemune
 3. Kuidas muuta inimesed minusugusteks
 4. Kuidas teha lusikaga muna
 5. Kuidas kleebiseid WhatsAppis teha
 6. Kuidas kirjutada ENEM
 7. Kuidas ma saan oma viktoriini Instagramis võtta
 8. Kuidas valmistada gurmeejäätist
 9. Kuidas teha WhatsAppisse tasuta virtuaalset kutset
 10. Kuidas teha kuuma šokolaadi

Kuidas WhatsApi kleebiseid meisterdada Androidi rakenduse Sticker Studio abil

Kuidas WhatsApi kleebiseid meisterdada Androidi rakenduse Sticker Studio abil

Sündmuste kategoorias on 3 parimat otsingut seotud ka jalgpalli meistrivõistlustega: Copa America, Women's Soccer World Cup ja Libertadores. Tammi varisemine Brumadinho (MG), tulistamine Suzano (SP) koolis ja tulekahju Amazonases on samuti 2019. aasta kõige olulisemad faktid.

 1. Ameerika karikavõistlused
 2. Naiste jalgpalli maailmameistrivõistlused
 3. Libertadoorid
 4. Brumadinho
 5. Õpetajate päev
 6. Suzano
 7. Neymari juhtum
 8. Üldstreigid (juuni 2019)
 9. Amazoonia
 10. Sotsiaalkindlustusreform

2019. aastal suri mitu isiksust, jättes fännid kadunuks. Mullu novembris surnud saatejuht Gugu Liberato, lauluga "Jenifer" edukaks saanud laulja Gabriel Diniz ja helikopteriõnnetuses hukkunud ajakirjanik Ricardo Boechat kuuluvad avalikkuse enim tunnetatavate surmade hulka. .

 1. Gugu Liberato
 2. Gabriel Diniz
 3. Ricardo Boechat
 4. Caio Junqueira
 5. Fernanda Noor
 6. Paulo Henrique Amorim
 7. Caroline Bittencourt
 8. Cameron Boyce
 9. Rafael Miguel
 10. Yasmin Gabrielle

Saatejuht Gugu Liberato surm on üks Google'i fotodest otsituimaid: Reproduo / InstagramSaatejuht Gugu Liberato surm on üks Google'i fotodest otsituimaid: Reproduo / Instagram

Saatejuht Gugu Liberato surm on üks Google'i fotodest otsituimaid: Reproduo / Instagram

Meelelahutusega seotud otsingutes on film Avengers: Endgame kõige asjakohasem. Joker, Capit Marvel, Toy Story 4 ja King Leo ilmusid ka sel aastal ning ilmusid Brasiilia ihaldatuimate hulka.

 1. Vastus: Endgame
 2. Joker
 3. Marveli kapten
 4. Mänguasjalugu 4
 5. Kuningas Leo
 6. Aquaman
 7. Shazam!
 8. Minu elu Marsil
 9. Linnukasti
 10. Bacurau

Big Brother Brasil 2019 väljaanne ilmub kogu aasta ihaldatuima telesaatena. Reitingutes domineerivad seebiooperid, välja arvatud tõsielusaated. Dona Do Pedao, Espelho Da Vida ja Sucesso pomm on mõned Google'is otsituimad.

 1. BBB19
 2. Dona Do Pedao
 3. Elu peegel
 4. Sucesso pomm
 5. Paari jõudu
 6. Talu 2019
 7. Stimo Guardio
 8. Vero 90
 9. Maa orvud
 10. Aeg para

Game of Thrones on jõudnud kaheksanda hooaja lõppu ja vastavalt tõusnud Google'is 2019. aastal enim otsitud sarjana. Netflixi toodetud Stranger Things, Sintonia ja Sex Education olid ka sel aastal saiti raputanud otsingute hulgas.

 1. Troonide mäng
 2. Võõrkehad
 3. Tšernobõli
 4. Vis a Vis
 5. Realiseeritud
 6. Häälestamine
 7. Seksuaalharidus
 8. One Punch Man (2. hooaeg)
 9. Vihmavariakadeemia
 10. Hea arst

Google'is 2019. aastal otsitud isiksuste hulka kuuluvad laulja MC Gui, kes osales Disney vaidlustes, president Jair Bolsonaro ja saatejuht Danilo Gentili. Modell Najila Trindade ja Neymari mängijad ilmusid vägistamiskaebuste tõttu pingereas samuti, nagu ka näitleja Jos Loreto, kes oli seotud reetmise skandaaliga.

 1. Mc Gui
 2. Jair Bolsonaro
 3. Danilo Gentili
 4. Najila Trindade
 5. Neymar
 6. Mauro Naves
 7. Luisa Sonza
 8. Jos Loreto
 9. Srgio Moro
 10. Flordelis

Neymar liitus 2019. aastal Google'is enim otsitud inimeste nimekirjaga Foto: Reproduo / InstagramNeymar liitus 2019. aastal Google'is enim otsitud inimeste nimekirjaga Foto: Reproduo / Instagram

Neymar liitus 2019. aastal Google'is enim otsitud inimeste nimekirjaga Foto: Reproduo / Instagram

Kontserdikategoorias on kõige ihaldatumad duo Sandy ja Junior, pöördega Meie Ajalugu. Duo taasühines 12 aasta pärast ja jõudis aasta teise kasumlikuma aastavahetuseni maailmas. Brasiiliasse saabuvaid rahvusvahelisi nimesid, nagu Ed Sheeran, BTS ja Paul McCartney, on ka Google'is enim otsitud, aga ka neid, kes tulevad Riosse Riosse.

 1. Liivane ja juunior
 2. Ed Sheeran
 3. BTS
 4. Anitta (Rio kivi)
 5. Marlia Mendona
 6. Paul McCartney
 7. Bon Jovi
 8. P! Nk
 9. Raudne neiu
 10. Los Hermanos (nii Paulo)

2019. aastal meemideks saanud õppeainete hulgast ilmusid uuesti mängud, mis olid toodetud Jeniferi laulude, autorid Gabriel Diniz, ja Shallow Now, autorid Paula Fernandes ja Luan Santana. Selles loendis on teiste hulgas ka 3 reaisi, Riquinho ja Vem Tranquilo meemid.

 1. Meme do Riquinho
 2. Tema nimi on Jenifer
 3. Sinine pliiats
 4. T pole olemas
 5. Koos ja pinnapealselt nüüd
 6. Tule lihtsalt
 7. Muidugi Meme
 8. Fbio Assuno
 9. Joelma
 10. 3 reais

Brasiillased uurivad kategoorias "Retsept", kuidas valmistada chicha morada, praetud kana, grillitud turska ja gurmeejäätist. Koogid saavad eelise ka uurimistöös.

 1. Ettevõtte Chicha aadress
 2. Kana frikadell
 3. Tursk ahjus
 4. Gurmeejäätis
 5. Apelsini kook
 6. Kodune cappuccino
 7. Pannkook
 8. kanasupp
 9. Kruusikook
 10. Potikook

Lõpuks pidage meeles, mida otsinguid otsitakse kogu maailmas 2019. aastal. Kriketi turniiril toimunud vaidlused India ja Lõuna-Aafrika vahel olid küsitlustes esimesel kohal. 20-aastaselt surnud näitleja Cameron Boyce on ka üks ihaldatumaid teemasid. Taaskord ilmus edetabelis Copa America, nagu ka iPhone 11, Troonide mängu seeria ja Avengersi film.

 1. India vs Lõuna-Aafrika
 2. Cameron Boyce
 3. Copa America
 4. Bangladesh vs India
 5. iPhone 11
 6. Troonide mäng
 7. Vastus: Endgame
 8. Joker
 9. Notre Dame
 10. ICC kriketi maailmameistrivõistlused