Google panustab otsingumootorite isikupärastamisele

Google panustab otsingumootorite isikupärastamisele

Ehkki Google ja selle otsingumootor olid paar aastat tagasi lahutamatult seotud, laienes ettevõte ka teistele ärivaldkondadele, hägustas oma teenuseid veidi ja võttis selliseid tooteid nagu Android teravamalt. Otsimine jääb siiski Interneti-kasutajate igapäevarutiinist lahutamatuks ning ajastul, kus teenuse isikupärastamine on kuninganna ja tehniline leedi, otsustas Google Google Now ümber mõelda ja tutvustada isikupärasemat komponenti, mis peaks käe ulatama. kasutajaid lähipäevil.

Praktikas tähendab see värskendus kontekstuaalsete kaartide lisamist, mis sisaldavad teavet iga kasutaja huvide kohta. Selle mõõtmiseks kontrollib Google uuesti kõigi antud kontoga seotud teenuste (Gmail, Android, Chrome, YouTube) kasutamisest saadud andmeid. Lisaks saavad kumbki ikkagi jälgida oma arusaadavat teemat.

google tech now “data-title =” google tech now – Google panustab teie otsingumootori isikupärastamisele – SAPO Tek “> google tech kohe

Kui tegelete näiteks Troonide mänguga, on teil nĂĽĂĽd kaart, mis ĂĽtleb teile järgmise osa ilmumise kuupäeva, viimase YouTube’is avaldatud tiiseri või loo peategelase profiili. See teave ilmub otsingumootori põhiekraanil koos kõigi muude lugudega, mis võivad geograafilisele lähedusele huvi pakkuda.

See on erinev viis pakkuda kasutajatele tulemusi ilma, et peaksite otsima artikleid ja veebisaite mitmel lehel.

Uuendus on nüüd USA-s saadaval iOS-i ja Androidi kasutajatele, kuid eeldatavasti ilmub see järgmise paari nädala jooksul kogu maailmas.