Google Pixel C kĂĽmme juhtumit ja kaaned

Google Pixel C pole ainult hĂĽbriidtablett, mis on Google’i kulisside taga! Google’i seeria Pixel teine ​​seade Pixel C on Google’i vastus paljudele kĂĽsimustele: näiteks kuidas see muudab arvutimaailma, tuues sisse uudse tahvelarvuti-sĂĽlearvuti hĂĽbriidreĹľiimi.

Lisaks kasutatavale riistvarale omistab see hübriidtablett suurt tähtsust kaasaskantavusele ja kasutamise mugavusele, mille tulemuseks on parem väljund professionaalsetes või poolprofessionaalsetes seadetes. Peale selle ei petnud Google Pixel C meid pettumust, kuna oleme saavutanud osalise ühenduvuse, kuna see seade on varustatud C-tüüpi USB-ühenduse, WiFi-ga ja muuga.

Hoolimata kõigest sellest, kui olete kõva tahvelarvuti kasutaja, vajate lisakaitset, et seda kasutada – kas kodus või kontoris. Arvame, et paljudest saadaolevatest valikutest on kõige parem hankida oma Pixel C-le tõhus ĂĽmbris või ĂĽmbris. Selle hõlbustamiseks oleme kokku pannud loetelu 10 parimast Pixel C juhtumist ja juhtumitest, millega kokku puutute.

1. Vostrostone KuGi Pixel C juhtum

Esiteks on meil see Google Pixel C jaoks mõeldud nutikas ĂĽmbris, mis pärineb Vostrostone’ilt – mis on kaitsejuhtumite puhul usaldusväärne nimi. Väga mõistliku hinna eest ĂĽhildub Vostrostone KuGi Pixel C korpus uusima Pixel C-ga ning teil pole ĂĽhilduvusprobleeme ega ĂĽhilduvusi. Disainist rääkides on see palju lihtsam ja saate korpuse mõne sekundi jooksul installida või eemaldada. On mitmeid funktsioone, mis muudavad KuGi Pixel C Vostrostone Case’i Google Pixel C-le paremaks kaaslaseks. Näiteks on olemas täielik komplekt väljalõikeid ja vastupidavaid viimistlusi, samas kui esmaklassilise naha ja mikrokiudude kasutamine muudab korpuse keerukamaks ja mugavamaks. Seda ĂĽmbrist on saadaval viies erinevas värvitoonis – roheline, must, sinine, punane ja valge.

 • Hind : 11,50 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

2. Google Pixel C Folio klaviatuur

Jah, meil on loendis need ametlikud Google Pixel C lisaseadmed, mida saab Google Store’is osta. Korpuse valmistamisel on kasutatud täisteranahka, mis tagab stabiilsuse ja vastupidavuse ning tugevuse takistuste talumiseks. Rääkides ĂĽhenduvusest, peate selle lihtsalt oma Pixel C-ga sobitama ja protsessis pole mingeid kaableid. Lisaks toimub klaviatuuri laadimine ka juhtmevabalt; kohe pärast selle dokkimist. Kasutate ĂĽhenduse loomiseks Bluetooth LE-d ja võib öelda, et akul on piisavalt vaba aega. Nii et kui vajate klaviatuuri, mida saab kasutada kirjutamiseks, hõlpsamateks vaatenurkadeks jne, on hea kasutada Google’i Pixel C Folio klaviatuuri, isegi kui see on kallis.

 • Hind : 149 dollarit
 • Kust seda osta saab : Google Store

3. OEAGO Pixel C korpus

OEAGO Pixel C Folio ümbris, mille saab usaldusväärne ümbriskatete ja seotud tarvikute tootja, soovib pakkuda teie Google Pixel C-le parimat kaitset ja mugavat käsitsemist, seda ka uskumatu hinnaga. Esmapilgul võib see olla tavaline nahkkarp, kuid selle saab muuta jalgadele sarnaseks vaatajaks. OEAGO Pixel C korpuse saate vastavalt oma eelistustele neljas erinevas värvitoonis. Siinkohal tuleb märkida, et selle rahakotilaadne kujundus katab kõik teie Google Pixel C küljed ja esikülg esiküljel muudab selle lõpus veidi muljetavaldavamaks. Kui rääkida vanaraua materjalidest, siis see on segu PU-nahast ja seal on ka mikrokiust sisustus. Üldiselt on OEAGO Pixel C korpus ametlikele kasutajatele täiesti mõistlik.

 • Hind : 9,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

4. MoKo Google Pixel C juhtum

Google Pixel C MoKo korpus on spetsiaalselt loodud Google Pixel C versiooni 10.2 jaoks ja see võib toimida ka kokkupandava kattena. Parim osa on see, et Pixel C-d saate salvestada koos klaviatuuriga või ilma. Selle esikülje klapp võib esmapilgul olla turvameede, kuid teatud olukordades võib see pakkuda ka parimat vaatamis- ja tippimisnurka. Rääkides folio juhtumitest, on olemas elastne riba, mis võimaldab teil Pixel C-d mugavalt hoida. Seda käevõru on kasulik kasutada ka ühe käega, muretsemata hübriidi kukkumise pärast. Lisaks hoiab magnetlukk teid turvalisena, kui olete selle lukustanud. Selle lisavarustusega kaasneb ka eluaegne garantii.

 • Hind : 11,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

5. Pixalo IV üliõhuke C korpus

IVSO Ultra-Slim Pixel C ümbris on saadaval viies erinevas värvivariandis, nimelt roheline, valge, sinine, punane ja must. Kuna tegemist on nahkkohvriga, kasutab C IVSO Ultra-Slim korpus kvaliteetset nahka ja mikrokiust sisevoodrit, et töö mugavalt ära teha. Teine IVSO UltraS Slim Pixel C korpuse eristav omadus on selle kerge käitumine, lisab tahvelarvutile veidi helitugevust ja säilitab hõlpsa käsitsemise. Ehkki kahekihiline struktuur tagab parima võimaliku kaitse, muudab disain ülesande väga mugavaks. Üldiselt on see hea valik, kui vajate kaitse ja mugavuse kombinatsiooni.

 • Hind : 11,50 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

6. Skinomi TechSkin Pixel C kehanahk

Nagu nimigi ĂĽtleb, ei ole Skinomi TechSkin Pixel C täiskehanahk tĂĽĂĽpiline kaitseĂĽmbris, mille leiate. Teiselt poolt on see midagi enamat ja see on kindlasti ĂĽks parimaid kaitsemeetodeid, mis teil on. See on loodud spetsiaalselt Google Pixel C jaoks ja on täielikult ĂĽhilduv, jätmata jälgi installimisraskustest. Skinny SkinSkin Pixel C Skin’i parim osa on see, et lisaks kaitsele on teil hĂĽbriidtablett hea tunne ja välimus, triibuliste servade ja kleepuva käitumisega tagakĂĽljel. Lisaks saate koos pakiga ametliku Skinomi TechSkini ekraanikaitse, mis on kvaliteedi poolest palju parem. Lisaks saate Skinomi eluaegse garantii, mis on veel ĂĽks põhjus selle toote valimiseks teiste asemel.

 • Hind : 14,95 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

7. Google Pixel C klaviatuur

Teil võib tekkida kĂĽsimus, miks lisasime ametliku Pixel C klaviatuuri Pixel C jaoks leiduvate peamiste kaitsejuhtumite loendisse. Põhjus on lihtne: kui ĂĽhendate klaviatuuri, võib Google Pixel C klaviatuur olla hĂĽbriidtableti hea kaitsja, mitte ainult ekraan, vaid ka ekraan ka mitu muud jaotist. Kvaliteedi ega vastupidavuse kohta pole muidugi palju öelda, kuna Google’i Pixel C klaviatuur on Google’i toode. Siiski arvame, et kõige lihtsamad ĂĽhendusvõimalused ja seonduvad võimalused on tootlikkuse seisukohast parimad. Tuleb märkida, et see toode on väga kallis ja sobib ainult siis, kui vajate klaviatuuri kombinatsiooni.

 • Hind : 149 dollarit
 • Kust seda osta saab : Google Store

8. WaterField Pixel C SleeveCase

Niisiis, kui te ei vaja tavapärast kaitset, vaid eelistate varrukaitset, võite kasutada seda WaterField Pixel C SleeveCase’i, mis on veidi kallis, kuid väärt seda, mille eest maksate. Kõige muljetavaldavam funktsioon, mille leidsime koos WaterField Pixel C SleeveCase’iga, on suurepärane võimalus kohandamiseks. Saate valida mitte ainult orientatsiooni või lõike, vaid ka värvi ja kõike. Lisaks kasutab WaterField selle kaitsekesta ettevalmistamiseks kvaliteetset neopreeni ja ballistilist nailonit, kaitstes seda võimalike takistuste eest. WaterField Pixel C SleeveCase sisaldab polsterdatud klappi, tagatasku jne. On näha, et võrreldes teiste juhtumitega sobib WaterField Pixel C SleeveCase kontoriseadmete jaoks paremini. Ăśldiselt on see hea valik, ĂĽtlesime.

 • Hind : 59 dollarit
 • Kust seda osta saab : Ametlik veebisait

9. ProCase Google Pixel C ĂĽmbris

Niisiis, meil on nimekirjas veel ĂĽks juhtum ja seekord pärineb see ProCase’ilt, mis on nutitelefonide ja tahvelarvutite tuntud kaitsekarpide tootja. Kui see kaitseĂĽmbris on peal, saate oma Google Pixelile pakkuda parimat kaitsetaset. C, liiga palju kulutamata. Kuna see on optimeeritud Google Pixel C versiooni 10.2 jaoks, on teil lihtsam protsess, et see oma karpi panna ja asjad turvaliselt hoida. Peale selle on ka mõned muud funktsioonid. Näiteks on olemas lisatasku, mida saab hõlpsasti kasutada mitmete muude esemete hoiustamiseks. Kõigest hoolimata on hind mõistlik.

 • Hind : 15,99 dollarit
 • Kust seda osta saab : Amazon

10. Amzeri universaalne rahakott

Eelpool mainitud juhtumid on pühendatud Google Pixel C-le, pakkudes parimat kasutuskogemust ohutuse ja mugavuse osas. See on aga veidi teistsugune, kuna Amzeri universaalse portfellikoti eesmärk on olla universaalne portfell, mis sobib ideaalselt 2-tollise hübriidtabletiga Google Pixel C 10. Ärge oodake, et see oleks mingi stipendium. Teisalt saab teie Pixel C-d hõlpsasti ettenähtud ruumi külge kinnitada ja ülejäänud korpus kaitseb teid erinevate takistuste eest. Peale selle saate ka hea vaatenurga, mis on kasutatavuse seisukohast väga kiiduväärt. Amzeri universaalse portfellikarbi muud funktsioonid hõlmavad ruumi pliiatsi hoidmiseks, tugevdatud haardenurka, reguleeritavat asendit jne.

 • Hind : 19,95 dollarit
 • Kust seda osta saab : Ametlik veebisait

Millise kaitseĂĽmbrise valite oma Google Pixel C jaoks? Ja andke meile teada oma valikutest ja sellest, mis teid valima pani.