Google Pixelil on kõigi aegade parim nutitelefoni kaamera

Google teatas, et tema Google Pixeli nutitelefon pakub nutitelefonide seas parimat kaamerat. Järeldus pärineb DxOMark Mobile’i veebisaidilt, kus kaamera on kõrge skooriga (89).

“Pildikvaliteedi hinnang on muljetavaldav, pakkudes teie 12,3MP kaamerale väga kõrgetasemelist detaili ja suhteliselt madalat mĂĽrataset kõigi testitud valgustingimuste jaoks,” öeldakse veebisaidil.

“See pakub lisaks kiirele autofookusele ka täpset säritust koos suurepärase kontrasti ja valge tasakaaluga.”

google-pixel-camera-2

Google’i sõnul suudab Pixeli kaamera oma 2,0 ava tõttu salvestada “suurepäraseid fotosid” vähese või vähese valguse korral, mis on võimeline jäädvustama “oluliselt” rohkem valgust kui teised kaamerad.

Sellel mudelil on ka video jaoks elektrooniline pildistabilisaator, mis näib olevat hea töö ka ilma otse kaamerasse sisseehitatud optilise pildistabilisaatori (OIS) olemasoluta.

“See töötab, kui kasutada gĂĽroskoopi 200 korda sekundis, et teada saada, kuidas kaamera liigub, ja kompenseerida koheselt pildi igat osa, nii et saate vältida muud tĂĽĂĽpi pildistabilisaatoril kuvatavat Ĺľelatiiniefekti,” ĂĽtles google’i asepresident Brian Rakowski.