Google Play aktsepteerib rakenduste ostmiseks ja muuks riiklikke krediitkaarte

Lõpuks saavad Brasiilia Google Play poe kasutajad riiklikku krediitkaarti kasutades Androidi poe kaudu rakendusi ja muusikat osta. Uudised pärinevad otse otsinguhiiglaselt, kes lubab selle lähinädalatel võimaldada. Sellest uudisest veelgi parem on teade, et ka kinkekaardid on teel.

google play poe teaser 2

Google Play aktsepteerib rakenduse ostmisel riiklikke krediitkaarte! / © ANDROIDPIT

Google peaks vabastama toote ostud ka deebetkaartide kaudu, mis on digipoodides haruldane võimalus. Brasiilia kaardi kasutamise suur eelis on toodete maksustamine, kuna rahvuskaardiga tehtud ostude puhul ei pea maksma IOF-i. Oma riigi ametlikus ajaveebis teatab otsinguhiiglane, et on alustanud Brasiilias uue maksesüsteemi juurutamist:

Alates tänasest hakkame juurutama kohaliku makseviisi töötlussüsteemi, mis võimaldab meil aktsepteerida Brasiilias kehtivaid krediitkaarte (Mastercard ja Visa) ja Google Plays reaalseid makseid. Mõne nädala pärast on süsteem kõigile kasutajatele kättesaadav. Nii saab sisumaailm kättesaadavaks paljudele brasiillastele.

Aktiveerige kinkekaardid

Kuid parim uudis näib olevat Brasiilias asuva Google Play kinkekaartide aktiveerimine. Nagu ajaveebis avaldatud, võime järgmise paari kuu jooksul oodata uut ostuvõimalust riigis asuvates Androidi poodides. Saksamaal kasutan sageli “kinkekaarte”, neid saab osta erinevatest kauplustest ja need varieeruvad vahemikus 15, 20 kuni 50 eurot.

Samuti tasub meeles pidada, et PayPali kaudu tehtavate maksete kohta ei öelda midagi, kuid mulle tundub see olevat kohaliku makseviisi töötlussüsteemi juurutamise tagajärg.

Neile, kes ei tea, oli kuni viimase ajani selles riigis võimalik osta rakendusi, muusikat, raamatuid ja muud, kasutades ainult rahvusvahelisi kaarte. Nagu teatas Google, on “mõne nädala pärast sĂĽsteem kõigile kasutajatele kättesaadav”. Ilmselt saab rahvuskaarte kasutada rakenduste, raamatute, filmide ja muusika ostmiseks Google Play poest.

Kas see sunnib teid Google’i poest rohkem rakendusi ostma?