Google Play muusika rakendus on saadaval Brasiilias. Teenust pole!

Google Play muusika rakendus on saadaval Brasiilias. Teenust pole!

Kui otsite rakenduse arendajalt Google Inc., siis nüüd Google Play muusika saab nüüd oma nutitelefoni rakenduste sahtlisse siseneda. Brasiilia Play pood pakub seda mängijat juba Androidi jaoks ja ehkki teenus Google Music pole siin riigis veel saadaval, on teil Google Play muusika Brasiilia rakenduse allalaadimisel juba mitu ressurssi.

Lisaks kasutajate mängimisele otse Play poes pakub Google Play muusika pilvesalvestust ja artisti funktsioonidel põhinevat otsingut.

Google Play muusikarakendus on tööriist, et pääseda juurde Google'i poest ostetud ja talletatud muusikale, samuti otseteede juurde tervete albumite või juhuslike lugude ostmiseks MP3-vormingus. Kuna Google Music'i teenust pole Brasiilias veel käivitatud, ei kasuta kasutajad kõiki rakenduste funktsioone. Lisaks Play poe otseteede põhifunktsioonile on kuni 20 tuhande laulu pilve talletamise fakt võitnud palju fänne, sealhulgas ka mind; luba voogesituse mobiilseadmetes; töötada võrguühenduseta; ja jagage kogu muusikaloendit oma sõpradega teenuses Google+.

Google Play muusika rakendus on tasuta ja töötab opsüsteemis Android 2.2 või uuem. Rakenduse allalaadimiseks avage järgmine link:

Laadige alla rakendus Google Play muusika Brasiilia

Esmamulje

Aja jooksul vabastati täna Google Music teenus Saksamaal ja sellisena sain ma oma esimese kogemuse teenusega integreeritud rakenduse kasutamisel. Esimene saade on parim ja siin on nimekiri olulistest sündmustest:

 • Funktsionaalne ja kaasaegne disain
 • Võimalus luua esitusloendeid, lisades mängu mängu
 • Lisateavet esitaja kohta (sarnaselt viimase FM-i rakendusega)
 • Ostke esitajate albumeid ja laule, mida praegu esitate
 • Albumi integreerimine on teie nutitelefonis Play poe abil olemas
 • Pilvesalvestus (kuni 20 000 lugu)
 • Osta sarnaste artistide laule ja albumeid
 • Enne ostmist laulude eelvaade
 • Otsing artisti järgi
 • Otsetee Play poodi
 • Jagage seadmes olevate ja Play poest ostetud lugude vahel
 • Kategooriad: Esitusloendid, Viimati, Artisti, albumi, Muusika, Ĺ˝anri järgi
 • Integreerimine teenusega Google+

Siiani on ainult üks negatiivne punkt. Rakenduse teenusega integreerimiseks peate registreerima andmed oma krediitkaardile. Ehkki midagi ei võeta, tundub see endiselt umbkaudne, sest see võib mind e-posti teel sisse logida ja kui soovin albumit osta, teavitan nüüd oma pangaandmeid.

Uue Androidi mängija Google Play muusikarakenduse kaudu pääsete otse Google Play teenustele juurde (Saksamaal tehtud ekraanipildid).

Google'i tegevjuhi Hugo Barra sõnul on võimalus, et Brasiilia kasutajad saavad muusikaostudele loota, makstes otse oma mobiiltelefoni arvelt, ilma krediitkaarti kasutamata. See kehtib ainult järelmaksuga klientide kohta. See väldib krediitkaardi registreerimist selle teenuse kasutamiseks. Kui see tõesti juhtub, liikuge Google Brasiilia lehele.

Usun, et rakenduse käivitamine Play poes muudab meid Google Music teenusega väga lähedaseks, tundub, et olen nüüd vaid aja küsimus.

Kas olete alla laadinud rakenduse Google Play muusika? Mida arvate selle riigi piiratud ressurssidest? Rääkige meile oma esmamuljest allolevates kommentaarides.

Selle nädala jooksul testin rakendusi ja teenuseid ning teen teile mõlemast kriitilisema ülevaate, jääge siia.

Pilt: Camila Rinaldi / AndroidPIT

(tagsToTranslate) Google Play muusika Brasiilia (t) teenuse Google Music rakendus (t) (t) teenuse (t) mängija