contador gratis Skip to content

Google Portugal aitab seitsme Portugali jaemĂĽĂĽja rahvusvahelistumist kiirendusprogrammi – Ă„ri kaudu

Google Portugal aitab seitsme Portugali jaemĂĽĂĽja rahvusvahelistumist kiirendusprogrammi - Ă„ri kaudu

Sel teisipäeval alustas Google kümnenädalast programmi, mis aitab seitset Portugali jaekaubandusettevõtet. Jaeekspordi kiirendi programmi eesmärk on pakkuda ressursse ja vahendeid kasvustrateegiate jaoks ning kiirendada rahvusvahelistumise protsessi.

Koosneb kaheksast veebisessioonist, kus osalevad Google'i eri valdkondade spetsialistid, Continente, Dott, Hma, Lion of Porches, Mr. Selle programmi jaoks valiti sinine, PCDIGA ja Zippy. Sel perioodil arutatakse rahvusvahelistumisprotsessi ja tööstusalaste teadmistega seotud teemasid, kus on ruumi erinevateks töötubadeks, välistest külalistega toimuvateks kohtumisteks ja individuaalseteks juhendamisseanssideks.

Google Portugali tööstus-, jae- ja turismivaldkonna juht Nuno Pimenta kinnitas oma avalduses, et Portugali ettevõtetel on kvaliteet rahvusvahelisel turul konkureerimiseks. "Õigete tööriistade ja strateegiate abil tahame, et see programm aitaks täita lõhet Portugali jaemüügi ja digitaalse ekspordi vahel.

Aga kuidas neid ettevõtteid valitakse? Google Portugal selgitas, et organisatsiooni valimisel lähtuti "nende tugevast väärtuspakkumisest ja kuna neil on tugev meeskond, kes suudab oma käitumist ja strateegiat testida ja kohandada".

Programmi vältel uuritakse erinevaid turge nõudluse, konkurentsi, logistika, maksete ja muude tegevusküsimuste osas. Sel moel on eesmärk, et iga ettevõte valiks, millisele turule ta soovib siseneda, ja jõuavad 10 nädala lõpuks müügini vähemalt ühel uuel turul.

Aasta alguses oli Google viinud Portugali StartUps Growth Labi esimese väljaande, antud juhul koosnes programm töötubadest, koolitusest ja juhendamisest Portugali alustavatele ettevõtetele, et kiirendada kasvu uute klientide ja tulude hankimise kaudu.