contador gratis Saltar al contenido

Google rakendab mitu samaaegset sisselogimist

Google rakendab mitu samaaegset sisselogimist

Sest oleme edasi jõudnud viimasel päeval 15Google andis oma teenuse kasutajatele äsja välja võimaluse teha mitu sisselogimist korraga.

Esialgu saadaval Gmaili (va võrguühenduseta režiim), kalendri (välja arvatud võrguühenduseta režiim), Koodi, lugeja ja saitide teenuste jaoks saavad kasutajad autentseeruda mitmele Google'i kontole ja vahetada neid ühe hiireklõpsuga.

Teisele kontole sisselogimiseks peab kasutaja klõpsama oma e-posti aadressil, mis kuvatakse kõigi Google'i teenuste paremas ülanurgas ja seejärel Logige sisse teisele kontole ….

Järgmisel ekraanil (kus kuvatakse teave uute funktsioonide kohta) peab kasutaja sisestama teise konto sisselogimisandmed, millele ta soovib juurde pääseda.

Pärast teisesele kontole sisselogimist peavad kasutajad klõpsama ainult sisselogitud kontode vahel e-posti aadressil. Nagu näete, tõstetakse esimene konto alati paksus kirjas ja tähelepanekutega esile (vaikimisi) esiküljel kirjutatud.

Kui kasutaja soovib mingil põhjusel uue funktsiooni keelata, peab ta juurde pääsema Google'i kontole aadressil https://www.google.com/accounts/ ja klõpsake nuppu Muuta valikutes Mitu kirjet.

Järgmisel ekraanil kontrollige lihtsalt suvandeid Keelatud – kasutage korraga ühte Google'i kontot ja salvestage muudatused.

Uus funktsionaalsus vabastatakse järk-järgult kõigile kasutajatele.

Leidsin, et uus funktsionaalsus on erakordne. Töötan õnnelikult 3 kontoga korraga. Ja sina, mida sa arvad uutest asjadest?