Google saab välja töötada suure eraldusvõimega puutetundliku ekraaniga Chromebooki

Google saab töötada oma Chromebookis, millel on kõrge eraldusvõimega, 2560 × 1700 pikslit puutetundlik ekraan. Kui seadme disain on õige, on see Apple Macbook Pro Retina ja Microsoft Windows 8 sülearvutitele kahekordne vastus.

Selle teabe avaldas programmeerija François Beaufort, kelle ülesandeks oli leida Chromiumist kood, mis soovitas brauseris integreerida Google Now, mis näitas ka arvuti nime: Chromebook Pixel.

Pikka aega hiljem ilmus Internetis video, milles väidetavalt reklaamiti Google’ist uut sĂĽlearvutit, mis eemaldati varsti pärast seda. Koopiad on tehtud ja video on mõnel lehel endiselt saadaval. Kuulutuse eest vastutav ettevõte on Slinky.me, kes on Ameerika hiiglasega teiste reklaamitegevuste osas koostööd teinud.

Juhtum leidis aset “politseiniku” vormis, kui reklaamibĂĽroo tegevdirektor kirjutas teenuses Google+ vabanduse selle eest, et häkkerid häkkisid ettevõtte servereid ja et varem paljastati mitu projekti.

Arvestades loo kontuure, püstitatakse hüpotees, et kõik nad lihtsalt lavastasid ühte või isegi mõlemat firmat kaubamärgi reklaamimiseks või võisid neid isegi karnevalimänguna näha. Ükski ettevõte pole seda juhtumit kommenteerinud.

Kuulujutud omandavad tõesema mõõtme, arvestades, et Google on nutitelefonide ja tahvelarvutite ökosĂĽsteemis kasutanud sarnast strateegiat – käivitades konkurentsivõimelise hinnaga isikliku / keskmise suurusega seadmed ja tehes koostööd tootjatega.

Chrome OS-i projekt on kasvanud partneriteks ja müügiks. Samsung, Acer, Lenovo ja HP ​​kuuluvad kõik otsingumootorite hiiglasega liitu ning Chromebookid on olnud Amazoni enimmüüdud seadmete tipus.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi