Google saab WhatsAppi kaudu maksta miljardeid

Google saab WhatsAppi kaudu maksta miljardeid

Selle kuulujutu töötas välja DigitalTrends, mis viitab ettevõtte allikatele. Selle teabe kohaselt algasid läbirääkimised kahe ettevõtte vahel umbes neli-viis nädalat tagasi ja vaidluse põhipunktiks oli lepingu väärtus.

Teenuse WhatsApp omanik sõnumside mitme platvormiga, on võitnud Google’i esitatust suurema väärtuse, pĂĽĂĽdes väärtustada oma vara, mis on praegu App Store’i populaarseim tasuline rakendus.

Ettevõtte eelmise aasta lõpus avaldatud arvud näitavad, et aasta lõpus kasutati teenust 18 miljardi sõnumi vahetamiseks. Muude DigitalTrendsi poolt praegu arendatavate andmete kohaselt on ettevõtte aastane käive umbes 100 miljonit dollarit.

Kuulujutud, mis viitavad Google’i ja WhatsAppi läbirääkimistele, ilmnesid pärast seda, kui muu teave näitas ka seda, et Interneti-ettevõte töötab välja uue sõnumsideteenuse nimega Babble ja see oleks juba alanud. kuvatakse mitmel Gmaili kontol. NĂĽĂĽd on seostatud sellega, et Google’i huvi WhatsAppi vastu on seotud panusega, mida ettevõte soovib selles sõnumside valdkonnas teha.

Ärimudel WhatsApp pakub teenuse iga-aastast tellimust summas 0,99 dollarit. Ainult iOS-is on tellimused erinevad (tasulise rakenduse allalaadimine ja tasuta kasutamine), kuid ettevõtte eesmärk on neid muuta ja ärimudelit standardida erinevatel mobiiliplatvormidel.

Märkmete kirjutamine: WhatsAppi ametnikud on sellest ajast alates Google’iga peetud läbirääkimisi eitanud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi