Seekord ei valitse iPhone X: Pixel 2 DxOMarki ĂĽle

Google selgitab Pixel 2 videostabiliseerimistehnoloogiat

Google pakub rohkem tehnilisi üksikasju selle kohta, kuidas Google Pixel 2 elektrooniline ja optiline pildistabiliseerimistehnoloogia töötab.

Otsingumootorite sõnul tugineb see seade oma masinõppe kogemustele vibratsioonivastase tehnoloogia integreerimiseks, mille konkurendid saavad kasutada ainult üht või teist

Nutitelefonide Pixel 2 ja Pixel 2 XL abil muutub teie tehtud video sujuvamaks ja selgemaks kui varem, tänu meie sulandatud videostabilisatsiooni tehnikale, mis põhineb optilisel kujutise stabiliseerimisel (OIS) ja elektroonilisel pildistabilisaatoril (EIS), ütlesid otsimootorid.

"Sulatatud video stabiliseerimine pakub väga stabiilseid pilte minimaalsete artefaktidega ja Pixel 2 on praegu DxO videoreitingute liider."

Toimimiseks kogub süsteem liikumisinfot nii optilise stabiliseerimise (OIS) kui ka mobiiltelefoni güroskoopide abil, mille tulemuseks on pildi täiuslik sünkroniseerimine.

Masinõppe kaudu saab Pixel kaamera kaamera liikumist täpselt hinnata. See tähendab, et Google ennustab täpselt kellegi kavatsust kaamerat teisaldada.

Fused Video Stabilization abil on Pixel 2 videol vähem uduseid liikumisi ja see näeb välja loomulikum. Lahendus on piisavalt tõhus, et seda saaks kasutada kõigis videorežiimides, näiteks salvestades kiirusega 60 kaadrit sekundis või 4K, märkis ta.

Kui teil on selle teema vastu uudishimu, lugege kindlasti seda huvitavat artiklit, mille on kirjutanud otsingumootori töötajad.