contador gratis Saltar al contenido

Google selgitab põhjuseid, mis põhjustavad Gmaili suurt häirimist

Google selgitab põhjuseid, mis põhjustavad Gmaili suurt häirimist

<img class = "joondatud õiglaselt suurusega täielik wp-image-10002" title = "gmail-beta" src = "https://i2.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/gmail-beta.png ? suuruse muutmine = 204% 2C107 "alt =" gmail-beeta “width =” 204 “height =” 107 “srcset =” https://i2.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/gmail-beta.png?w=425&ssl=1 425w, https: //i2.wp. com / googlediscovery.com / wp-content / uploads / gmail-beta.png? resize = 300% 2C157 & ssl = 1 300w “ukuran =” (maks-lebar: 204px) 100vw, 204px “data-recalc-dims =” 1 ” /> Nagu olete märganud (tänu kõigile, kes hoiatasid!) Möödunud teisipäeva pärastlõunal koges Google'i hallatav populaarne e-posti teenus Gmail lisaks ettevõtte Google Appsi konto kustutamisele ka suurt häiret, mis kestis ligi kaks tundi ja mõjutas tuhandeid isiklikke kontosid.

Sees Ametlik blogipostitus Google Treener inseneri asepresident Ben Treynor selgitas, et põhjus leidis aset pärast tavapäraste hooldustööde käigus tekkinud ülemääraseid ahelaid. "Me alahindame koormat, mida mõned hiljutised muudatused (irooniliselt on ette nähtud teenuse kättesaadavuse suurendamiseks) pannakse päringumarsruuterile – serverile, mis suunab küsimuse vastamiseks vastavasse Gmaili serverisse"

"Umbes kell 12.30 Vaikse ookeani ajal olid mõned ruuterid väga ülekoormatud ja rakendasid kogu süsteemis põhimõtteliselt sõnumeid:" lõpetage liikluse saatmine, me oleme väga aeglased! ". Selle koormuse teisaldamine teistele ruuteritele muudab mõnede teiste jaoks ka liigse laadimine ja mõne minuti pärast on peaaegu kõik ruuterid oma piirides. Seetõttu ei pääse inimesed Gmaili veebiliidese kaudu juurde, kuna nende taotlusi ei saa Gmaili serverisse edastada, selgitas ta.

Samuti teatas ettevõte, et astuvad uusi samme, et seda tüüpi tõrked ei korduks. Teeme järgmiste nädalate jooksul kõvasti tööd, et Gmaili suuremat töökindlust rakendada – Gmaili kättesaadavus on kõigile kasutajatele endiselt üle 99,9% ja me pühendume sündmuste pidamisele, nagu juhtus teisipäeval, mis on kuulus oma harulduse poolest.