IGRE

Google soovib, et nutitelefon reageeriks sissetulevatele sõnumitele automaatselt

Google’i labori meeskond Area 120 töötab välja automaatse reageerimise funktsiooni, mida lisada peamistesse sõnumsiderakendustesse. Tehisintellekti tehnoloogia testimiseks, mis ĂĽhendub selliste teenustega nagu WhatsApp, Facebook Messenger ja Telegram, otsivad nad vabatahtlikke.

Projekt kannab nime “Vasta” ja vastavalt tehnoloogia testimiseks registreerimisvormile, mis esitatakse veebis, on see esialgu saadaval ainult Android-seadmete kasutajatele.

Esitatud vastuses võetakse arvesse kasutaja praegust asukohta, et aidata koostada õigeid vastuseid – näiteks „jah” või „ei”, kui kĂĽsimus on selles, kas inimene on saabunud teatud kohta või mitte. või selle kohta, kui kaua selle saabumine aega võtab, ĂĽtles Tech Crunch, kellel on juurdepääs e-posti aadressile, kus piirkond 120 kirjeldab projekti beetatestija.

google vastusfunktsioon “data-title =” google vastusfunktsioon – Google soovib panna nutitelefon reageerima sissetulevatele sõnumitele automaatselt – SAPO Tech “> google tech vastuse funktsioon

Funktsioon Vasta sisaldab ka mõningaid muid seotud “automaatseid” funktsioone, näiteks reĹľiimiga “Ă„ra sega”, millest saab “mööda hiilida”, kui sĂĽsteem näeb lähedase inimese teadet kiireloomulisusest või käivitatakse, kui sõidate autoga, võimalusega saatke sobiv vastussõnum.

Huvitatud isikud peavad sellele lingile juurde pääsema.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH