Google Street View kahekordistab selle ulatust USA-s

Google Street View kahekordistab selle ulatust USA-s

Pärast hiljutist Street View funktsioonide käivitamist uutes maailma linnades, Google kuulutati välja Eelmisel teisipäeval oli ressursside kättesaadavus Põhja-Ameerika uutes linnades, mis on uudsus, mis praktiliselt kahekordistab teeninduses olevate asukohtade arvu.

Google'i andmetel on tänavavaade nĂĽĂĽd uutes linnades, nagu Memphis, Birmingham ja Charleston, ning ka uutes riikides nagu Maine, Lääne-Virginia, Põhja-Dakota ja Lõuna-Dakota. Tänavavaade – Google Mapsi funktsioon, mis võimaldab teil näha 360 tänavapanoraami, aitab huvitatud isikutel, elanikel või turistidel marsruute interaktiivsemal viisil kaardistada.

Allpool kirjeldame Google'i leviala arengut USA-s:

<img class = "täissuuruses joondamine wp-image-5888" title = "sv_before" src = "https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/sv_before.jpg?w=640 "alt =" sv_before “srcset =” https://i1.wp.com /googlediscovery.com/wp-content/uploads/sv_before.jpg?w=630&ssl=1 630w, https://i1.wp.com/googlediscovery.com/wp-content/uploads/sv_before.jpg?resize=300% 2C157 & ssl = 1 300w “size =” (max-width: 630px) 100vw, 630px “data-recalc-dims =” 1 “/> Enne