Google teatas Android 4.4 KitKatiga Nexus 5 saabumisest

Google teatas Android 4.4 KitKatiga Nexus 5 saabumisest

nexus-5-valge-2 >

Kuid Google teatas täna Nexus 5 kättesaadavusest ja müügist USA-s, Kanadas, Suurbritannias, Austraalias, Prantsusmaal, Saksamaal, Hispaanias, Itaalias, Jaapanis ja Koreas ning peagi ka Indias, alustades 349 dollarist. Brasiilias on Nexus 5 heaks kiitnud Anatel, kuid müügi algust ei prognoosita.

Pärast sama partnerlust, mis tootis Nexus 4, tegi Google LG-ga koostööd, et arendada Nexus 5, mis on nende sõnul “kõige õhem ja kiirem Nexuse telefon, mis kunagi tehtud”. Peale selle on sellel 4,95-tolline Full HD IPS-ekraan eraldusvõimega 1920 Ă— 1080 (445 ppi), Gorilla Glass 3 ning varustatud 4G / LTE-ĂĽhenduse ja „väga kiire WiFi-ga“.

Kaamera kohta teatab Google, et seadme tagaküljel asuv Nexus 5 uus 8MP objektiiv on loodud selleks, et jäädvustada rohkem valgust ja võimaldada fotosid öösel teha.

„Optilise pildistabilisaatori abil ei pea te enam muretsema värisevate käte ja uduste piltide pärast. Uus HDR + reĹľiim teeb automaatselt kiireid fotojadasid ja kombineerib need pildid parima võimaliku rekordi saamiseks, ”avaldas Sundari Pichai, Androidi ja Chrome’i arenduse eest vastutav juht.

Kasutusaja osas on Nexus 5 kaasas 2300 mAh aku, mis mahutab 17 tundi kõneaega või 300 tundi ooteaega. Neile, kes internetist ei lahku, olge aktiivsed 8,5 tundi WiFi-ühenduse ajal ja 7 tundi 4G-ühenduse kaudu. See mudel sisaldab ka traadita laadijate tuge.

android-kitkat Oleme siin oodatuim aeg! Nii nagu kuulujutud räägivad, hakkab Google tõepoolest pidureid panema uute natiivsete funktsioonide toomisele opsüsteemi, et see oleks Google Play kaudu kättesaadav.

Ettevõte toob esile uue Androidi liidese, mis toob kaasa läbipaistvad navigeerimis- ja olekumenüüd, telefonirakenduses kontaktide loendi integreerimise, Google Now-s uue kaarditüübi, suuremad ikoonid ja uue Hangoutsi rakenduse, mis sisaldab nüüd ka SMS- ja MMS-sõnumite tuge.

Mõne kuu eest välja kuulutatud eesmärgi “tuua Android kitKat kogemus kõigile” juurde selgitas Google, et Android on optimeeritud töötama hästi 512 MB RAM-iga seadmetes, mis võimaldab platvormi uusimat versiooni rakendada ka odavamates seadmetes.

“Me ei tee seda mitte ainult Androidis, vaid kõigis Google’i teenustes, nagu Chrome ja YouTube. Operatiivmälu on nutitelefoni ĂĽks kallimaid osi ja nĂĽĂĽd saab Android mugavalt töötada 512 MB RAM-iga seadmetes, mis on populaarsed paljudes maailma paikades, tuues kasutajateni uusimad maiustused Android 4.4-le, “ĂĽtles Pichai, kes tähistab Androidi kasutavat ligi miljardit kasutajat.

Android 4.4 KitKat tarnitakse juba Nexus 5-ga ja see on lähinädalatel saadaval ka Nexus 4, 7, 10, Samsung Galaxy S4 ja HTC One Google Play Editionis. Praegu tundub, et Galaxy Nexus jääb mängust välja.

Kui olete Androidi arendaja, leiate kõik Android 4.4 KitKati uudised sellelt lingilt.