IGRE

Google teatas Pixel 4 uutest funktsioonidest

Selle uudise teatas Pixeli tootejuht Brandon Barbello Google’i ajaveebis. Nagu mõned lekked on soovitanud, on Pixel 4 osa Soli projektist, olles seega selle tööriistaga esimene telefon, millega Google on töötanud viimased viis aastat.

Selles mudelis on liikumisandur mudeli ĂĽlaosas kujutatud “miniatuursena”, tuvastades väikesed liikumised telefoni ĂĽmber, kombineerides patenteeritud tarkvara algoritmi riistvarasensoritega, nii et see andur tunneb liikumise ära ja tuvastab, kui liikumine peaks toimuma. Sulge.

piksli tek 4

Sensorid ja kaamerad liikumisanduri ja näotuvastuse jaoks Pixel 4-s

“Data-title =” pixel tech 4 – Google kuulutab välja Pixel 4 uue funktsiooni – SAPO Tech “> piksli tek 4 Sensorid ja kaamerad liikumisanduri ja näotuvastuse jaoks Pixel 4-s

Kuid milliseid praktilisi eeliseid see funktsioon kasutajatele toob? Soli võimaldab teil lihtsalt lehvitades muusikat mängida, äratusi edasi lĂĽkata ja telefonikõnesid summutada. “Need funktsioonid on alles algus ja nii nagu Pixel on aja jooksul paranenud, on ka Motion Sense arenenud”, garanteerib Brandon Barbello.

Google’i huvitav lähenemine seadme avamise sĂĽsteemile näotuvastuse kaudu. “Seade peaks suutma selle – just teie – ära tunda ilma probleemideta, viidates sellele, et kuigi tehnoloogia on nutitelefonides levinud funktsioon, võtavad tootjad sellele teistsugust lähenemist.

Võrreldes teiste seadmetega ütleb Google, et avamiseks on vaja nutitelefon teatud viisil üles tõsta, poseerida või isegi põhiekraani pühkida. Kuid Pixel 4 teeb seda ennetavamalt. Nutitelefoni puudutades lülitab Soli näoanduri sisse, eeldades, et soovite telefoni avada.

Kui algoritm ja andurid kasutaja ära tunnevad, “lukustub” nutitelefon samal liikumisel. Ja vastavalt avaldusele viiakse äratundmine läbi mis tahes suunas, isegi kui kasutaja võtab nutitelefoni “tagurpidi”. Google usaldab oma uut sĂĽsteemi, ĂĽtleb, et maksete tegemine ja rakenduste autentimine on ohutu. Ja haagis õrritab näotuvastust, ei tohiks olla “sĂĽĂĽtu”, sest tehnoloogia suurim raskus on naiste äratundmine, veelgi raskem, kui nahatoonid on tumedamad.

Peale selle tagab Google ka selle, et turvalisus ja privaatsus on Pixeli põhiprintsiibid. Sellepärast selgitas Brandon Barbello, et näo avamiseks kasutatakse seadmes töödeldud näotuvastustehnoloogiat, nii et pildiandmed jäävad ainult mobiiltelefoni. “Näo avamiseks kasutatavaid pilte ei salvestata ega jagata teiste Google’i teenustega,” ĂĽtles ta. Need andmed salvestatakse Pixeli seadmesse Pixel M.

Samuti töödeldakse Soli andurite andmeid ka telefonis ning neid ei salvestata ega jagata teiste Google’i teenustega.

Käivitamise kuupäevaga ei edenenud, kuid Brandon Barbello kinnitas, et Google teatab selle mudeli kohta varsti rohkem uudiseid.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH