Google teatas uutest Pixel 2 ja Pixel 2 XL

Google teatas oma Pixeli rea nutitelefonide teisest põlvkonnast, millel on nüüd täiustatud reaalsuse võimalused ja loomulikult parimad kaamerad turul.

HTC toodetud Google Pixel 2 (649 USA dollarit) on varustatud 5-tollise „kinokristallide” OLED-ekraaniga, värvides „Lihtsalt must”, „Selgelt valge” ja „Kinda sinine”.

LG toodetud Pixel 2 XL (849 USA dollarit) on 6-tollise ekraaniga, eraldusvõime 18: 9, täisekraani sisuvõimalusega ning saadaval värvides “Just Black” ja “Black & White”.

Mõlemad telefonid on varustatud Android 8.0 Oreoga ja neil on alati sisselülitatud ekraan, mis võimaldab teil märguandeid vaadata ilma toitenuppu puudutamata.

“Tutvustame teenust Google Pixel 2. Soovime, et saaksite oma telefonist veelgi rohkem tellida, seega anname teile kõigi aegade kõrgeima punktisummaga kaamera, kogu päeva kestva aku ja assistendi, kes saab paremini aru ja aitab teil rohkem teha.” , kirjastusettevõte.

Kaamera

DxOMarki skooriga 98 on Pixel 2 parim nutitelefoni kaamera, mis on kunagi ehitatud, lisaks sellele, et töötab masinõppe tehnoloogiaga, mis suudab pilte analüüsida, et muuta need teravamaks, selgemaks ja valguses üksikasjalikumaks.

Neile, kellele meeldib valikuefekt, fototausta hägususe funktsioon, on Google Pixel 2 loodud igal ajal lihtsaks: see võib hägustada esi- või tagakaameraga tehtud fotode tausta.

Pixel pakub ka täiustatud reaalsuse võimalusi, mis võimaldavad teil vaevata lisada oma fotodele ja videotele virtuaalseid tähemärke, sealhulgas Tähesõdade ja Võõraid asju.

Google Lens

Google Pixel 2 on esimene seade, mis saab Google Lens’i tehnoloogia eelvaate, mis võimaldab teil avastada ĂĽmbritsevat.

“Objektiiv on ĂĽles ehitatud Google’i edusammudele arvuti visiooni ja masinõppes koos meie teadmiste graafikuga, mis toetab Google’i otsingut,” ĂĽtles ettevõte.

„Alates esimesest päevast saate oma Pixel 2-st otsida vaatamisväärsusi, raamatuid, muusikaalbumeid, filme ja kunstiteoseid. Samuti saate Google Lensi abil URL-ide ja kontaktandmete kopeerimiseks visiitkaartide plakatitelt või piltidelt. “

Google Lens ei ole prognoosinud rohkemate seadmeteni jõudmist.

Assistendi sisselĂĽlitamiseks vajutage Pixel 2

Google lisas uue viisi Google’i abimehe aktiveerimiseks teenuses Google Pixel 2.

Kui seda nimetatakse Active Edge’iks, vajutage lihtsalt uue nutitelefoni kĂĽlgedel kiiresti ja assistent ilmub võluväel seadme ekraanile.

Pixel 2 pakub ka assistendi täpsemat versiooni, mis aitab teil telefoni seadeid ja rakendusi hallata.

Teatrisse minnes võite öelda “ärge häirige telefoni”; juhtida muusikat oma nutikodu seadmes (Google Home); või “head ööd” assistendi jaoks telefoni summutamiseks, tulede kustutamiseks ja äratuse seadmiseks.

Lisa

Pixel 2 ja Pixel 2 XL on IP67 sertifikaadiga vee- ja tolmukindlad. Neil on ka kiire laadimine (15-minutine laadimine pakub kuni seitse tundi kasutamist) ja igakuised turvavärskendused.

Kui olete iPhone’i kasutaja ja soovite migreeruda Pixel 2-sse, võimaldab spetsiaalne tarkvara kopeerida kontakte, rakendusi, sõnumeid, fotosid ja isegi sõnumeid iMessagesist Pixelisse 10 minutiga või vähem.