Google testib nuppu, mis soovimatud videod kiiremini välja lülitab

Seda uudsust katsetatakse endiselt ja selle abil saab “ametlikuks” brauseri funktsionaalsuseks, mis pole isegi tagatud. Seda funktsiooni nimetatakse globaalseks meediumikontrolliks ja see muudab videote peatamise või nende peatamise hõlpsaks, ilma et peaksite sisu otse sisestama.

Kui funktsioon on aktiveeritud, kuvatakse taasesituse tähistamiseks ikoon lingi kõrval, ekraani paremas servas, kus asub ka järjehoidjate loomist võimaldav täht. Sellel ikoonil klõpsates avaneb mitme valikuga aken, kus kasutaja saab valida video peatamise, peatamise või edasi-tagasi liikumise vahel, ilma et peaks videoga otse suhtlema.

See on otsetee tüüp, mis võib olla väga kasulik automaatse esitamise videote vaigistamiseks, mis sageli hakkavad toimima, ilma et nad saaksid aru, kust nad tulid.

Muid uuendusi katsetatakse Chrome Canary’s

Seda uudsust testitakse Chrome Canary’s, mis on Google’i brauseri varaseim versioon, kus ettevõte ja selle arendusringkonnad katsetavad ja täiustavad kõikvõimalikke uuendusi. Mõned neist on stabiilse versiooni “ametlikud” funktsioonid, teised takistavad seda.